Контакти

Массажный салон Колибри

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91 Адміністратор: Олена Сергіївна

Напишіть нам:

Viber

Наш e-mail:

ksalonkita@gmail.com

Режим роботи:

с 09:00 до 21:00
щодня, без вихідних

Ми Вам перетелефонуємо

  Найкращий спосіб розслабитися – це масаж!

  Історія виникнення масажу доволі цікава. Перші згадки про нього трапляються на древніх фресках і барельєфах, що збереглися з часів існування ассирійської цивілізації. Це була не просто розслабляюча процедура, а один із методів духовного й емоційного зцілення. У школах медиків він входив до переліку обов’язкових дисциплін, якими були зобов’язані оволодіти майбутні цілителі. А ось перші письмові згадки про це мануальне мистецтво стосуються Стародавнього Китаю. Саме в цій державі його довели до досконалості та перетворили на щось більше, ніж просто банальне розтирання тіла в певній послідовності.

  Основним постулатом китайської медицини є єднання людського тіла, духу і природи. На цьому постулаті ґрунтується і китайський масаж. Він передбачає комплексний вплив на весь організм у цілому, а не на окремі зони. Такий підхід дозволяє не тільки позбутися існуючих проблем зі здоров’ям, але й запобігти їх появі в майбутньому. У Києві записатися на масаж, сеанс якого буде проводитися з дотриманням стародавніх китайських технік, можна в нашому професійному салоні “Колібрі”.

  Особливості китайського масажу

  Стародавні китайці свято вірили в те, що все в світі управляється енергетичними потоками. Саме це вірування лягло в основу теорії про те, що все тіло людини пронизане невидимими каналами, які проводять і перерозподіляють життєву енергію Ци. Такі канали іменуються “меридіанами”. Коли людина народжується, її душа і тіло перебувають в ідеальній гармонії, але з плином життя ця гармонія порушується внаслідок того, що потік енергії Ци переривається. У першу чергу це відбувається через велику кількість нервових потрясінь, які переживає людина в процесі життєдіяльності та соціалізації.

  Фахівці, які досконало освоїли всі тонкощі китайського масажу, можуть відновити гармонійне єднання тіла і духу, нормалізувати потік енергії, що дозволить знайти гармонію з собою і навколишнім світом. Для того щоб відновити меридіани, масажисти впливають на акумулятивні точки акупунктури. Існують такі техніки китайського масажу:

  • точковий “Туйна”;
  • вакуумний баночний;
  • скребковий Гуаша.

  Окремо можна виділити масаж стоп, живота і голови. Випробувати на собі чарівну дію всіх цих процедур можна, потрапивши в професійні руки віртуозів, які працюють у нашому салоні китайського масажу “Колібрі”.

  Які проблеми можна вирішити за допомогою китайського масажу?

  Зовсім не буде перебільшенням сказати, що абсолютно всі. Як уже згадувалося вище, комплексний вплив на організм приводить до того, що позитивний ефект від масажу виявляється набагато раніше і він більш явно відчувається. Якщо докучають головний біль, проблеми з хребтом, опорно-руховим апаратом, нервовою системою або внутрішніми органами і системами, відтягувати відвідування фахівця не варто.

  Ті люди, які постійно вдаються до відвідування сеансів китайського масажу, відзначають: крім явного поліпшення загального фізичного стану, спостерігається також видимий емоційний підйом, пропадає хронічна втома і з’являється енергія для нових звершень. Крім усього іншого, варто відзначити, що поліпшення кровообігу благотворно впливає на роботу всіх відділів головного мозку, адже вони отримують достатню кількість поживних речовин і кисню. Запис на масаж можна здійснити онлайн, відвідавши наш офіційний сайт Kolibri-massage.com.ua. Зручне місце розташування, графік роботи й оптимальні ціни стануть додатковим бонусом для наших відвідувачів. Якщо потрібна допомога у виборі процедури, у наших менеджерів завжди можна отримати вичерпні відповіді на всі запитання.

  Замовити Online

  Зателефонуйте нам:

  +38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

  Напишіть нам:

  Viber