Дитячий масаж немовлятам

Детский массаж грудничкам

Дитячий масаж для різного віку

Дитячий масаж корисний немовлятам – дітям від 0 до 1 року (2, 3, 4, 5, 6, 9 місяців), він допомагає розвиватися не тільки фізіологічно, а й психологічно. Лікарі рекомендують масажні процедури немовлятам із підвищеною і зниженою активністю. Для гіперактивних дітей сеанси в масажному салоні “Колібрі” проводяться з метою заспокоєння нервової системи; для повільних – із метою активізації нервових центрів. У результаті масажні рухи сприяють нормалізації роботи нервової системи.

Ціна на дитячий масаж до року в салоні залежить від мети проведення, часу, відведеного на масаж. Досвідчені масажисти нададуть масажні послуги на першокласному рівні – уже після кількох сеансів батьки помітять, що їхній малюк став набагато спокійнішим, він краще спить ночами, не турбуючи домочадців. Фахівці “Колібрі” виконують масаж дітям із народження до року за рекомендаціями лікаря.

Показання до процедури

З моменту народження організм дитини безперервно розвивається, змінюється, на нього більшою мірою впливають масажні процедури, ніж на дорослу людину. Тому важливо, щоб дитячий масаж із народження до 7, 12 місяців, а то й 2 років був професійним та відповідав стану здоров’я малюка. Загальний масаж може бути тонізуючим або розслабляючим. Основні показання до масажних процедур:

 • гіпертонус м’язів – спостерігається практично в кожного малюка, якому ще немає місяця. У дитини не до кінця розгинаються ніжки і ручки, що вимагає допомоги дорослих. Загальний масаж вирішить цю проблему, зніме м’язовий тонус, і дитина буде розвиватися більш гармонійно, демонструвати відмінні фізичні показники;
 • інтенсивний розвиток опорно-рухового апарату – приблизно з 10 місяців більшість дітей роблять перші кроки, деякі починають ходити в рік. Дитячий масаж сприяє підтримці опорно-рухового апарату і м’язового корсету. Скориставшись професійною допомогою масажиста, батьки допоможуть дитячому організму активно розвиватися;
 • профілактика – масажні процедури здійснюють загальнозміцнювальну дію на організм малюка, підвищуючи його захисні функції. Дитина, яка відвідувала масажний салон, рідше хворіє, у неї більш стійка до подразників імунна система.

Масажні рухи покращують локальний кровообіг, підсилюючи приплив крові до шкірних покривів, позитивно впливають метаболізм. Правильно проведений сеанс масажу – рішення найпоширеніших проблем, з якими стикається більшість батьків: відрижка, коліки, запори в дітей у ранньому віці.

Протипоказання

Незважаючи на численні переваги масажу, не всі батьки можуть піти з дитиною на сеанс. Лікарі склали список захворювань, станів дітей, при яких забороняються будь-які масажні процедури:

 • хронічні захворювання в загостреній формі;
 • запалення опорно-рухового апарату, шкіри, лімфовузлів;
 • інтоксикація організму;
 • підвищена температура тіла;
 • захворювання кровоносної системи, схильність до кровотеч;
 • кістковий, суглобовий та інші види туберкульозу;
 • доброякісні та злоякісні пухлини, новоутворення;
 • інфекційні, грибкові захворювання шкірних покривів;
 • цукровий діабет;
 • вроджені вади серця з декомпенсацією;
 • захворювання, що провокують крихкість кісток.

Навіть якщо в цьому списку немає захворювання, характерного для організму Вашої дитини, перед курсом масажу обов’язково потрібно проконсультуватися з педіатром. В іншому випадку процедура може бути не стільки корисна для малюка, скільки шкідлива.

Зателефонуйте і замовте масаж немовлятам просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber