Масаж ніг для чоловіків

Массаж ног для мужчин в Колибри

Користь масажу ніг

Жінки вже давно оцінили всі переваги якісного салонного масажу. Виконаний професіоналом, він здатний творити чудеса з настроєм і загальною фізичною формою. Тим часом, серед чоловічої половини населення подібні процедури не користуються такою великою популярністю, й абсолютно даремно.

Масаж стає порятунком для чоловіків, які під кінець дня відчувають важкість і втому в ногах, а з цим стикається практично кожен: офісні працівники, ті, хто займається фізичною працею, професійні спортсмени та завсідники тренажерних залів. Масаж корисний для кожного чоловіка, який страждає від недосипу, хронічного стресу або недостатнього відпочинку.

Масаж стоп ефективний при хронічних м’язових болях і набряклості. Оскільки він благотворно впливає на загальний фізичний і емоційний стан, процедура буде корисною при тривожно-депресивних станах, апатії, поганому настрої, неякісному сні та загальній хронічній втомі.

Основна користь масажу стоп полягає в тому, що кров активніше приливає до ніг. Це покращує тонус м’язів і стан судин, робить шкіру більш еластичною, допомагає справлятися з набряками, а як бонус дарує гарний настрій і легкість у всьому тілі.

Кому показана процедура?

Перш за все варто відзначити, що масаж сам по собі не є лікувальною процедурою. Чоловікові, який має проблеми зі здоров’ям, варто звернутися до лікаря й отримати лікування. Проте в багатьох ситуаціях процедура може використовуватися для поліпшення загального стану організму і зняття симптомів, до яких належать:

  • біль у ногах;
  • відчуття важкості;
  • набряклість;
  • артрит і артроз;
  • травми м’язів і сухожиль;
  • вальгусна стопа;
  • пригніченість, поганий настрій;
  • безсоння;
  • поганий апетит;
  • втома.

Здоровим людям масаж ніг буде корисний як розслаблююча процедура після довгого дня. Подібно до інших видів масажу, він здатний повернути організму сили й енергію, відновивши нормальний емоційний фон.

У той же час масаж підійде не кожному. Його не рекомендують при будь-яких дерматологічних хворобах, пошкодженнях шкіри, психічних і онкологічних захворюваннях. До протипоказань належать варикоз, високий кров’яний тиск, проблеми зі згортанням крові. Не варто записуватися на процедуру під час гострих інфекційних захворювань, при високій температурі або фізичному нездужанні.

Як проводиться процедура?

Перед початком процедури найголовніше – максимально розслабитися і налаштуватися на відпочинок. Під час масажу варто залишити на потім усі думки про майбутні справи і клопоти. Розслаблююча обстановка салону і тиха фонова музика допоможуть відволіктися від турбот і отримати від сеансу максимум задоволення.

Сеанс починається з легкого розігріву шкіри. Майстер робить м’які погладжування, які готують тіло до подальших маніпуляцій. Найефективніше при цьому використовувати ефірні масла, які можна вибрати залежно від побажань клієнта.

Після розігріву майстер приступає до основної частини масажу. Він активно пропрацьовує кожну частину ноги: пальці та простір між ними, плесно і заплесно, підошву, за бажанням клієнта – литки і стегна. Сеанс закінчується такими ж легкими рухами, з яких він і починався. Це повертає тіло в звичний стан.

Салон “Колібрі” пропонує послуги досвідчених майстрів, кожен з яких займається масажем не менше десяти років і досконало освоїв техніку. У нас Ви можете спробувати як класичний масаж, так лікувальні східні техніки. Зокрема, майстри “Колібрі” володіють Гуаша – стародавньою китайською технікою, яку Ви не знайдете більше ніде в Києві.

Записуйтеся на сеанс за номерами телефонів, вказаними внизу сторінки.

Зателефонуйте і замовте масаж ніг просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber