Антицелюлітний масаж після пологів

Вагітність і пологи – не тільки найщасливіші періоди в житті жінки, але і час, коли її шкіра зазнає серйозних навантажень. Фізіологічні процеси, які протікають у жіночому організмі, не найкращим чином впливають на стан шкіри – ріст плоду призводить до появи розтяжок, а збільшення ваги майбутньої мами провокує виникнення целюліту. Після пологів жінки хочуть привести тіло в норму – скинути зайві кілограми, позбутися розтяжок. Антицелюлітний масаж – обов’язкова частина комплексу заходів, націлених на відновлення жіночої фігури.

Сформувати красиву, струнку фігуру, розпрощатися з целюлітними відкладеннями допоможе лімфодренажний масаж – його рекомендовано жінкам після пологів, оскільки протягом вагітності лімфатична система дає збої. Працюючи не так інтенсивно, як раніше, вона провокує появу набряків, збільшення ваги в результаті недостатньо інтенсивного виведення токсинів, інших шкідливих речовин. Салон “Колібрі” запрошує на сеанси масажу із застосуванням технік, які допомагають ефективно вирішити проблему.

Вакуумний масаж

Вакуумно-роликова техніка сприяє глибокому пропрацюванню всіх шарів шкіри, поліпшенню кровообігу та руху лімфи. Застосування ручного масажу не дозволяє досягти аналогічного результату. Вплив банок і роликів сприяє згладжуванню шкіри, вона підтягується, набуває еластичності та пружності. Кілька професійних сеансів, і жінка побачить позитивний результат – об’єми тіла зменшаться, стан шкіри покращиться, знизиться вага.

При всіх позитивних аспектах процедура має протипоказання – від вакуумного масажу живота після пологів варто утриматися жінкам з:

  • онкологією;
  • варикозом;
  • гіпертонією;
  • захворюваннями серцево-судинної системи;
  • тромбофлебітом;
  • опіками, гематомами на тілі;
  • вірусними захворюваннями в період гострої форми.

Не рекомендуються сеанси в масажному салоні жінкам у період вагітності та годування груддю. Всім жінкам, у яких немає протипоказань до такої процедури, можна 1-2 рази на рік проходити курс масажу, що дозволить зберегти молодість і еластичність шкіри, запобігти передчасній появі целюлітних відкладень і проявів розтяжок.

Лімфодренажний масаж

Післяпологовий лімфодренажний масаж спрямований на відновлення жіночого організму, зменшення міжклітинної рідини, усунення целюліту не тільки на животі, а й на ногах, сідницях. Він застосовується не лише в косметологічних цілях – лікарі рекомендують лімфодренаж як профілактичний засіб від варикозного розширення вен, для нормалізації роботи імунної системи.

Масаж позитивно впливає на емоційний стан жінки. Пологи, вагітність – величезний стрес для жіночого організму, для багатьох жінок це ще й значна психологічна травма. За допомогою лімфодренажного масажу можна досягти позитивних результатів у подоланні післяпологової депресії. Сеанси масажу рекомендуються в поєднанні з медикаментозним лікуванням.

Регулярне відвідування масажного салону допомагає позбутися набряків на животі, руках, ногах, шиї. Поява набряків на ногах під час вагітності – поширене явище, яке пов’язане з особливістю роботи лімфатичної системи. Лімфа рухається від рук, ніг до центру тіла, тому спочатку з’являються набряки на кінцівках, а потім в інших зонах тіла. Лімфодренаж сприяє зменшенню синців, мішків під очима, розгладженню мікрозморшок.

Зателефонуйте і замовте антицелюлітний масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber