Дитячий масаж ніг

Детский массаж Киев

Дитячий масаж для ніг при плоскостопості

Плоскостопість – доволі поширене захворювання ніг, яке діагностується в дітей у віці 5-6 років. До цього віку фактично недоцільно проводити будь-які маніпуляції з коригування у зв’язку з формуванням ніжки. Ігнорування проблеми призводить до великої кількості негативних явищ – ріст кісточок біля основи великого пальця ноги, набряклість, синдром “важких ніг”, біль, деформація ступень і колінних суглобів, підвищується ризик утворення міжхребцевих гриж. Причина появи плоскостопості в дитини – порушення формування структури стопи в період внутрішньоутробного розвитку. Одночасно з плоскостопістю діагностується плоско-вальгусна стопа.

Порушення в розвитку стоп у дитини визначає ортопед, він же призначає лікування, у яке обов’язково входить курс дитячого масажу. Батькам не варто відмовлятися від процедури, потрібно приступати до вирішення проблеми негайно. Дитячий масаж при вальгусі здатний повністю усунути проблему – важливо відповідально підійти до пошуку масажиста. Довірте здоров’я своєї дитини професіоналам салону “Колібрі”. Багаторічний досвід успішної роботи, високий рівень професіоналізму допомагає нашим фахівцям ефективно боротися з проявами плоскостопості в дітей.

Дитячий масаж при дисплазії тазостегнового суглоба

Основна функція масажу при дисплазії тазостегнових суглобів – зміцнення м’язів, забезпечення рухової активності, фізичний розвиток дитини. Якщо батьки вчасно звернуться до фахівців, не знехтують курсом масажу в салоні “Колібрі” – дитина буде правильно розвиватися анатомічно, усі функції її організму відновляться.

Причин вивиху тазостегнового суглоба в дітей кілька – вроджена дисплазія, наслідки неправильного лікування або ігнорування процедур, призначених лікарем. Визначити наявність проблеми можна за деякими факторами:

 • у дитини різна довжина ніжок;
 • при відведенні ніжки в сторону спостерігається асиметрія;
 • складки ніжок і сідниць асиметричні;
 • вкорочене стегно;
 • неповне відведення ніжки, зігнутої в коліні.

Для діагностики звертають увагу на розташування складок на сідницях, під колінами, у паху, і тільки після підтвердження підозри призначається професійний дитячий масаж. Процедура входить у комплексне лікування, спрямоване на стабілізацію суглоба, відновлення повноцінного руху.

Масаж дитячих ніг при гіпертонусі

Масаж – науково обгрунтований, перевірений багаторічною практикою метод, який допомагає вирішувати проблеми при діагностуванні багатьох дитячих захворювань. Дитячий масаж – найбільш адекватна і фізіологічна дія, що виконується з метою профілактики різних хвороб. Особливої уваги вимагають діти в ранньому віці, відразу після народження. Їхній організм не адаптувався до умов життя, адже протягом 9 місяців дитина розвивалася в утробі матері і практично постійно була в одній і тій самій позі – ніжки в зігнутому положенні, притиснуті до тулуба. Після народження в багатьох діток ніжки розпрямляються недостатньо добре, що вимагає професійного втручання масажиста. Інші методи лікування не знадобляться, а курс масажу сприяє:

 • прискоренню окислювально-відновних процесів;
 • підвищенню еластичності м’язів;
 • усуненню м’язового голодування;
 • нормалізації обмінних процесів у тканинах;
 • розслабленню м’язів;
 • зниженню рівня молочної кислоти в м’язових тканинах.

Застосування будь-якої методики масажу вимагає лікарської рекомендації. У дитини можуть бути протипоказання до масажних процедур, що обов’язково враховується лікарем і масажистом.

Зателефонуйте і замовте дитячий масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber