Вакуумний масаж

Вакуумний масаж тіла – ефективний спосіб зменшити прояви целюліту

Сьогодні вакуумний масаж є ефективною технікою масажу проблемних зон, яка стрімко набирає популярність. Ця техніка полягає в глибокому пропрацюванні м’язів тіла за допомогою сили вакууму. Це дієвий метод боротьби зі структурними змінами в підшкірному шарі.

В основі дії вакуумного масажу – властивість рідини прагнути в область більш високої компресії із зони низького тиску. Вакуумна банка в процесі створює осередок високого тиску, куди прискорено направляються кров, лімфа. Це відмінний спосіб поліпшити кровообіг, лімфоток, скорегувати фігуру, розгладити нерівності, прибрати недосконалості, не вдаючись до оперативного втручання.

Вакуумний масаж тіла є дієвою процедурою в боротьбі з жировими відкладеннями і проявами целюліту. Антицелюлітний рефлекторний вплив покращує метаболічні процеси шкіри, насичує епідерміс молекулами кисню, сприяє поступовому зниженню ваги, процесу схуднення в проблемних місцях. Завдяки спеціальній техніці можна змоделювати силует, зміцнити м’язи, поліпшити стан шкіри, позбутися надлишків жирової тканини.

Масажна техніка сприяє регенерації, оновленню шкіри, підвищенню її тургору, еластичності.

Основні переваги вакуумного масажу в салоні “Колібрі” (Київ)

Комплекс прийомів механічного, рефлекторного впливу на проблемні зони нормалізує роботу залоз зовнішньої секреції, підвищує адаптивну, регенеративну здатність, бар’єрні функції шкіри. Особливість проведення процедури сприяє розширенню пор, нормалізації клітинного обміну, спрямованого на боротьбу зі структурними змінами в підшкірно-жировому шарі.

Переваги проведення вакуумного масажу тіла в салоні “Колібрі” (Київ):

  • прискорюється процес розщеплення жирів;
  • поліпшується кровопостачання проблемних зон, прискорюється лімфоток;
  • відновлюється тургор шкіри, її еластичність;
  • спостерігається виражений підтягувальний ефект;
  • пропрацьовується підшкірно-жирова клітковина, поверхнева фасція;
  • активуються фібробласти, вироблення власного колагену, шкіра набуває здорового зовнішнього вигляду;
  • поліпшується мікрорельєф шкіри;
  • спостерігається імуномодулююча дія.

Вакуум створює вражаючий ефект пластики, ліфтингу тіла без використання ін’єкцій, інвазивних підтяжок, ліпоскульптури, адже глибоке пропрацювання ведеться на рівні м’язових волокон за допомогою стимуляції силою вакууму. Після процедур стають менш помітними структурні зміни шкіри, зменшується глибина горбків.

Зробити вакуумний масаж у центрі Києва

Вакуумна техніка механічного впливу на проблемні зони тіла поверне шкірі пружність, зменшить прояви целюліту, посприяє поступовому схудненню. Скористатися ефективною послугою на вигідних умовах пропонує салон китайського масажу “Колібрі” (Київ). Професійні масажисти салону розроблять для Вас індивідуальну програму вакуумного масажу тіла, з огляду на Ваші особливості та побажання. Ціна процедури вказана на сайті.

Записатися онлайн на ефективну процедуру пропонуємо вже зараз на сайті салону “Колібрі”, заповнивши форму зворотного зв’язку, або зателефонувавши за вказаними телефонами. Ви зможете дізнатися, коли можна відвідати салон, яку кількість сеансів вакуумного масажу тіла потрібно відвідати, як довго може тривати процедура, яка користь від неї, а також інформацію про ціну, особливості виконання процедури, можливі протипоказання.

Зателефонуйте і замовте вакуумний масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber