Спортивний масаж Київ

Спортивный массаж Киев

Попередній масаж – для чого необхідний?

Тіло професійних спортсменів зазнає серйозних навантажень. Тому в певних випадках загальний спортивний масаж просто необхідний. Розрізняють декілька видів спортивного масажу, залежно від того, коли він проводиться і які цілі має.

Попередній масаж потрібен перед початком змагання або тренування для того, щоб спортсмен міг працювати на максимумі фізичних можливостей. Попередній масаж може бути розминальним, зігрівальним або передстартовим.

Разминальний спрямований на те, щоб поліпшити циркуляцію крові перед стартом. Завдяки йому до м’язів приливає більше крові і, відповідно, вони краще працюють.

Зігрівальний потрібен для того, щоб спортсмен не переохолодився перед початком забігу, запливу або турніру. Це може статися, якщо змагання проходять взимку на вулиці, у дуже холодному приміщенні або вони з яких-небудь причин відкладаються.

Перед відповідальними змаганнями в багатьох спортсменів спостерігається так званий передстартовий стан. Це фізіологічна реакція на стрес, під час якої може підскочити тиск, збільшується частота дихання і пульс, м’язи стають защемленими. Масаж допомагає зняти цей стан, підготувавши спортсмена до старту – фізично і психологічно.

Тренувальний масаж

У спорті високих досягнень навантаження інтенсивні та значні. Вони спрямовані на те, щоб знайти грань фізичних можливостей людини. Одними тренуваннями складно досягти високих результатів. Їх необхідно поєднувати з коригуванням способу життя, збалансованим харчуванням і якісним відновленням між тренуваннями.

Тренувальний масаж – невід’ємна частина цього комплексу. Залежно від інтенсивності навантажень і виду спорту, у нього є різні методики, але він завжди включається в процес тренувань, підвищуючи їх ефективність.

Тренувальний масаж спрямований на те, щоб спортсмен довше залишався у формі під час тренувань, не втрачав витривалість і міг тренуватися довше без втрати ефективності. Акцент робиться на тих зонах, які задіяні найбільше. Наприклад, для велогонщиків актуальний спортивний масаж м’язів гомілки, штангістам у першу чергу потрібно розім’яти руки і плечі, а плавцям після тренування необхідна процедура для рук, плечей і спини.

Відновлювальний етап

Відновлення – це необхідна частина тренувального процесу в будь-якому спорті, незалежно від того, це гімнастика, бокс або легка атлетика. Відновлювальний спортивний масаж прискорює відновлення організму після фізичних навантажень. До нього приступають тоді, коли дихання і пульс повернулися в норму. Зазвичай це настає через 10-15 хвилин після закінчення тренування. При цьому потрібно врахувати, що після довгого інтенсивного тренування настає більш тривале відновлення. Тому в такому випадку і процедура повинна тривати довше. Але в середньому сеанс розрахований на невеликий відрізок часу – близько 5-10 хвилин.

Вартість спортивного масажу залежить від безлічі факторів: кваліфікація майстра, вартість оренди приміщення та витратних матеріалів. У салоні “Колібрі” працюють висококваліфіковані майстри, за плечима яких більше десяти років досвіду в різних масажних техніках, але ціна послуг залишається при цьому демократичною. Ми розташовані в самому центрі столиці – біля метро “Університет”. Це означає, що на сеанс спортивного масажу легко дістатися з більшості районів міста Київ – наприклад, Оболонь або Теремки.

Залишилися питання? Не соромтеся телефонувати – наш менеджер охоче розповість про наші послуги докладніше.

Зателефонуйте і замовте спортивний масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber