Лімфодренажний масаж ніг

Дренажний масаж ніг – що це?

Проблеми зі здоров’ям різного ступеня вираженості є в кожної людини. Яким би сумним не був цей факт, але доводиться визнати, що безперервне підвищення рівня стресу, хронічна перевтома, порушення режиму сну і харчування, погана екологія не додають позитиву і лише сприяють посиленню наявних недуг та провокують появу нових. Зокрема, такий неприємний симптом, як набряклість, прекрасно знайомий більшості населення планети. Причому проявлятися він може в людей різних вікових категорій, незалежно від гендерної приналежності. Першопричина появи набряків найчастіше криється в порушеннях лімфовідтоку.

Лімфомасаж ніг – один із найбільш ефективних і доступних способів боротьби з лімфостазом у нижніх кінцівках. Ця поширена проблема з’являється в першу чергу через погіршення лімфообігу в тканинах. Оскільки організм людини на 80% складається з води, кількість рідини в ньому досить велика. Але для нормального функціонування органів і систем вона повинна перебувати в безперервному циклічному русі. Щойно утворюється застій, внутрішні органи перестають отримувати необхідну кількість поживних речовин, а також сповільнюються обмінні процеси, що призводить до накопичення продуктів розпаду життєдіяльності – токсинів. Лімфодренаж ніг, який можна робити в домашніх умовах або в салоні, покликаний вирішити цю проблему.

Який ефект дає лімфодренажний масаж нижніх кінцівок?

Як і будь-який інший вид масажу, лімфодренаж сприяє оздоровленню всього організму. Лімфодренаж ніг може виконуватися вдома самостійно чи в спеціалізованих салонах за допомогою спеціального компресійного апарату або ж у вигляді мануального впливу. Всі варіанти доволі ефективні в боротьбі з набряком, але останній завжди найкращий. Чому так? Та тому, що тільки досвідчений майстер може відчути, де саме спостерігається скупчення лімфи. Наш салон китайського масажу “Колібрі” – одне з найкращих місць, де можна пройти курс таких відновлювальних процедур.

Майстри, які пройшли навчання в найкращих світових школах, досконало володіють не тільки технікою лімфодренажу, а й стародавніми китайськими методиками дбайливого впливу на точки акупунктури. Таким чином, пацієнти отримують можливість не тільки назавжди забути про набряки, а й отримати стимуляцію всього організму. Уже після першого сеансу буде помітний результат у вигляді:

  • візуального зменшення набряклості;
  • відсутності відчуття важкості в кінцівках;
  • поліпшення настрою;
  • підвищення загального тонусу;
  • нормалізації функцій кишечника;
  • нормалізації сну.

Вартість процедури невисока, тому кожен охочий зможе дозволити собі розкіш відвідати наш салон. Адже лімфодренажний самомасаж ніг навіть при постійному повторенні не принесе бажаного результату.

Чому варто звернутися до професіонала?

Лікуючи одне, не нашкодити іншому – саме це золоте правило сповідують усі професійні ескулапи. Ним же керуються і фахівці салону китайського масажу “Колібрі”. Для того щоб прибрати набряклість і при цьому не порушити кровообіг, не защемити нервові закінчення, необхідні глибокі знання з анатомії. Тільки в цьому випадку мануальний вплив принесе бажаний результат. Як показала практика, ручний лімфодренажний масаж ніг вдома не приносить результатів, а призводить лише до втрати часу і поглиблення проблеми, адже його техніка доволі складна.

У процесі мануального впливу важливо розуміти спрямованість лімфотоків і їхню інтенсивність. Лімфодренаж не передбачає посиленого активного розтирання. Масаж відбувається дуже повільно і поступально, щоб руки майстра однаково впливали на всі точки. На сайті kolibri-massage.com.ua можна записатися онлайн на консультацію, під час якої лікар визначить, у якій фазі перебуває лімфостаз і скільки сеансів знадобиться для його усунення. Для закріплення ефекту під час проходження курсу пацієнтам рекомендується носити спеціальну компресійну білизну.

Зателефонуйте і замовте лімфодренажний масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber