Дитячий масаж

Детский массаж Киев

Гармонійний психофізичний розвиток дитини

Масаж є науково обґрунтованим і перевіреним багаторічною практикою методом впливу на людський організм, який використовується з метою лікування та профілактики багатьох захворювань. Головна перевага процедури в її фізіологічності: метод абсолютно нешкідливий, безболісний, не вимагає залучення будь-якої медичної техніки – тільки вправні руки досвідченого фахівця. У дитячій практиці масаж заслужив особливу популярність. Діти ростуть, розвиваються, їхній організм постійно змінюється, тож масажні техніки в цьому випадку показують більш високу ефективність, ніж при впливі на дорослих, повністю сформованих людей. Діти більш пластичні та сприйнятливі до будь-яких впливів, тому варто підходити дуже уважно до всього, що стосується здоров’я дитини.

Виконання масажу краще довіряти професіоналам, які точно знають, з якою частотою, інтенсивністю варто здійснювати маніпуляції, які саме техніки необхідні для вирішення тієї чи іншої проблеми. Загальний дитячий масаж підходить для вікової групи від 3 до 12 років – це особливий вид процедури, що не тільки спрямований на оздоровлення організму, лікування наявних захворювань, але і в цілому сприяє гармонійному психофізичному розвитку дитини. Фахівці стверджують: що молодша дитина, то більш яскравий ефект вона отримує від процедур. Масаж є невід’ємною частиною лікування при порушеннях розвитку нервової системи (центральної і периферичної). Він здійснює сталий позитивний вплив на весь організм.

Види класичного дитячого масажу

Виділяють два основних види дитячого масажу:

 • тонізуючий;
 • розслабляючий.

Ці види відрізняються між собою особливостями техніки виконання та ефектом, який отримується. Розслабляючий масаж знімає м’язове напруження, блоки, защемлення, а також усуває стрес, втому. Під час сеансу здійснюються повільні, плавні розтирання, погладжування, прийоми вібрації тощо.

Тонізуючий масаж, навпаки, більш активний і динамічний – використовуються глибокі, інтенсивні розминки, поплескування. Такі процедури не рекомендується здійснювати у вечірній час, оскільки вони дарують прилив енергії, бадьорості, що може завадити дитині заснути. Ціни на дитячі масажі (Київ) можуть бути різними в різних салонах – на прайс впливає якість обслуговування, кваліфікація фахівців та інші умови. Ціна за сеанс для дітей у салоні “Колібрі” відповідає тій користі, яку в результаті отримує дитина. У салоні працюють тільки кваліфіковані досвідчені масажисти.

Чи є протипоказання до проведення процедури?

Незважаючи на масу позитивних ефектів від масажу, варто звернути увагу на основні протипоказання до проведення процедури. До них належать:

 • стан лихоманки – підвищена температура тіла, загальна інтоксикація;
 • запальні процеси шкіри, лімфовузлів, кісток, м’язів, суглобів;
 • туберкульоз суглобів, кісток, легеневий в активній фазі;
 • хронічні захворювання у фазі загострення;
 • пухлини, новоутворення незалежно від етіології;
 • шкірні захворювання – інфекційні, грибкові;
 • усі захворювання крові, а також схильність до кровотеч;
 • захворювання, що провокують крихкість кісток;
 • вроджені вади серця з ознаками декомпенсації;
 • цукровий діабет.

Навіть якщо очевидних протипоказань до масажу в дитини немає, все одно перед записом на процедуру краще проконсультуватися з лікарем. Скільки коштує дитячий масаж у Києві, залежить від багатьох чинників – вартість формується на основі типу (класичний, розслабляючий, лікувальний, загальний), технік, які застосовуються, тривалості процедури й інших нюансів. З прайсом салону “Колібрі” можна ознайомитися на сайті або уточнити ціну сеансу для дитини по телефону.

Зателефонуйте і замовте дитячий масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber