Масаж Гуаша спини

Мануальна техніка Гуаша

Сеанси Гуаша – різновид масажу тіла традиційної медицини Китаю. Маніпулятивні техніки спрямовані на виведення застоїв з енергетичних каналів. Суть масажу полягає в шкрябальних рухах у різному напрямку, темпі, з різною мірою впливу. Сила впливу залежить від знаходження болісної області, від загального стану здоров’я пацієнта, мети застосування рефлекторного впливу.

Масаж Гуаша виконується нефритовими шкребками. Найменування техніки в перекладі й означає «вишкрібаю хворобу». Дія нефритовими шкребками проводиться по енергетичних каналах, на яких розташовані біологічно активні точки. Мануальні прийоми механічного впливу Гуаша здатні зняти фізичне напруження, поліпшити психологічний стан.

Особливості масажу Гуаша спини

Професійний масаж Гуаша спини передбачає послідовні шкрябальні рухи пластин від хребта в бік грудей. Це комплекс прийомів мануального впливу на шкірні покриви, м’язи спини. Мануальний вплив здатний зняти напругу м’язів, поліпшити їх кровопостачання, підвищити пружність. Дія маніпулятивних прийомів заснована на розширенні кровоносних судин, поліпшенні кровотоку, метаболізму на клітинному рівні, нормалізує функціонування голокрінових залоз зовнішньої секреції, стимулює лімфоток, насичує тканини киснем.

Техніка скребкового масажу Гуаша в салоні китайського масажу “Колібрі” (Україна, Київ) – це ретельне, глибоке пропрацювання м’язів спини, що знімає м’язовий гіпертонус, усуває больові симптоми і повертає еластичність шкіри. Професійний масажист ефективно пропрацює енергетичні канали, розігріє м’язи спини, плечолопаткової, комірцевої зони, позбавить від болісних відчуттів.

Переваги масажу Гуаша спини в салоні “Колібрі” (Україна, Київ)

Сукупність прийомів механічного, рефлекторного впливу Гуаша на м’язи спини в салоні сприятливо відбивається на загальному стані здоров’я людини:

  • зникають застійні явища в енергетичних каналах;
  • тканини активніше насичуються киснем;
  • виводяться накопичені сольові відкладення;
  • нормалізується тургор, еластичність шкіри;
  • здійснюється оздоровча дія з лімфодренажний ефектом;
  • поліпшується проведення нервових імпульсів;
  • зникають м’язові спазми, біль у суглобах та хребті.

Техніка Гуаша подарує Вам розслабляюче задоволення з оздоровчим ефектом – просто запишіться до професійних масажистів салону “Колібрі” (Україна, Київ), які підберуть індивідуальну техніку, враховуючи Ваші особливості.

Записатися онлайн на сеанс масажу Гуаша спини можна на сайті салону “Колібрі”, заповнивши форму зворотного зв’язку, або зателефонувавши за вказаними телефонами, щоб дізнатися інформацію, яка стосується сеансу мануальної техніки Гуаша.

Салон китайського масажу “Колібрі” створив найкращі умови для повноцінного розслабляючого відпочинку наших клієнтів. Відвідування салону китайського масажу зміцнить Ваше здоров’я, зніме нервову напругу, зарядить позитивними емоціями.

Зателефонуйте і замовте масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber