Масаж Гуаша ніг

Массаж Гуа-ша

У чому специфіка масажу Гуаша?

Гуаша – один із різновидів масажу, що прийшов до нас зі Стародавнього Китаю, батьківщини нетрадиційної медицини. Ця техніка створена на основі східної філософії, а саме – ідеї про життєву енергію Ци, яка наповнює все навколо. На думку китайських мудреців, надлишок енергії Ци в тілі людини призводить до хвороб і запалень.

Китайський масаж Гуаша може використовуватися як для пропрацювання всього тіла, так і окремих зон: ніг, стоп, стегон, спини, обличчя. Суть техніки полягає в рухах спеціальним шкребком, зробленим з особливого каменю. Зазвичай це онікс, нефрит або агат, іноді використовуються предмети зі срібла.

Майстер застосовує натискання різної інтенсивності та швидкості, залежно від загального стану клієнта і його реакції на масажні рухи. Повільні і поверхневі рухи потрібні для досягнення тонізуючого ефекту. Швидкі та інтенсивні натискання мають седативний ефект. Повільні та сильні натискання, відповідно до системи Гуаша, допомагають у лікуванні і профілактиці захворювань.

Зазвичай майстер застосовує всі три техніки, чергуючи їх. Це дозволяє домогтися максимального ефекту від процедури. Після масажу Гуаша на тілі завжди залишаються підшкірні крововиливи – плями Ша. Вважається, що чим темніший їх колір, тим сильніше застоялася кров у тканинах. Плями Ша кажуть майстру про те, на які зони варто звернути особливу увагу.

Чи не боляче це?

Зі сторони може здатися, що червоні плями на тілі – свідчення того, що масаж завдав людині болю і страждань. На перший погляд, така думка цілком логічна, адже будь-які видимі пошкодження в нас асоціюються з травмами, пораненнями або побоями.

Поспішаємо заспокоїти: незважаючи на значні сліди, масаж не приносить болісних відчуттів. Максимум, що може статися – незвичні відчуття в окремих місцях, та й то тільки на самому початку процедури. Всі клієнти, які пройшли сеанс Гуаша, підтверджують, що не відчували болю ні під час, ні після масажу.

Оскільки плями Ша, на відміну від звичайних синців, абсолютно безболісні, після сеансу вони не завдають клієнту дискомфорту, адже він їх навіть не відчуває. За три-п’ять днів вони зазвичай повністю проходять. Після кожної процедури плям стає все менше, і кожен раз вони менш помітні. Вважається, що якщо після сеансу не залишилося плям, курс можна завершувати – він дав людині максимум користі.

Користь Гуаша

Масаж Гуаша для ніг – не заміна традиційному лікуванню. Проте він може покращити самопочуття в багатьох випадках. Гуаша допомагає при болю в м’язах або суглобах, набряклості ніг, варикозному розширенні вен, зменшує целюліт.

Гуаша корисний при багатьох захворюваннях, включаючи хвороби суглобів. Масаж підсилює приплив крові, завдяки чому тканини швидше оновлюються. Нормалізація кровообігу і лімфотоку, яка відбувається завдяки техніці Гуаша, корисна при захворюваннях судин. Техніка має і загальнозміцнювальну дію на організм: поліпшує сон, знижує тривожність і допомагає ефективніше боротися зі стресом.

Техніка відмінно підходить людям, які ведуть сидячий або малорухливий спосіб життя. Процедура посилює кровообіг у ногах, що покращує їх стан і служить профілактикою варикозу. Гуаша буде корисний і людям, які страждають від “холодних ніг” і не можуть їх зігріти взимку. Посилений кровообіг після сеансу Гуаша вирішить цю проблему.

Салон “Колібрі” – це команда сертифікованих майстрів, які працюють як у техніці Гуаша, так і в техніках традиційного масажу. За плечима кожного майстра – не менше десяти років професійної практики.

Якщо залишилися питання з приводу техніки Гуаша, ми охоче відповімо на них по телефону. Чекаємо на Вас!

Зателефонуйте і замовте масаж Гуаша ніг просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber