Лімфодренажний масаж від целюліту

Коли потрібен лімфодренажний масаж?

Целюліт – проблема, що тією чи іншою мірою знайома більшості жінок. Причому його поява залежить аж ніяк не від наявності зайвої ваги: ​​”апельсинова кірка” нерідко зустрічається і в худеньких дівчат. Від целюліту часто хочуть позбутися, використовуючи безліч методів: заняття спортом, перехід на більш збалансоване харчування, відмова від куріння й алкоголю. Всі ці заходи дійсно важливі та виправдані, адже поява “кірки” почасти пов’язана з гіподинамією і шкідливими звичками.

Однак одного лише коригування способу життя часто виявляється недостатньо для того, щоб позбутися целюліту. Для більш швидкої та ефективної боротьби з ним рекомендується вдатися до масажу, який покращує циркуляцію рідин в організмі, тим самим сприяючи усуненню “апельсинової кірки”. Для цієї мети підійде і звичайний масаж, але більш ефективною технікою вважається лімфодренажний.

Спочатку лімфодренаж був винайдений зовсім не для усунення целюліту, а як медична процедура – для зняття набряків тіла після хірургічних операцій. Потім його застосовували для лікування венозної недостатності. І вже згодом виявилося, що ліфтинговий масаж можна використовувати для того, щоб прибрати целюліт і повернути тілу більш підтягнуту форму.

Як це працює?

Лімфа – це прозора рідина, що міститься в лімфатичних вузлах, судинах і капілярах. Вона складається з лімфоцитів, які допомагають нашому організму боротися з різного роду інфекціями.

На перший погляд, абсолютно незрозуміло, до чого тут целюліт. Справа в тому, що утворення целюліту безпосередньо пов’язане із застоєм в організмі рідин – лімфи і крові. Лімфодренаж – це масаж, спрямований на поліпшення циркуляції в організмі лімфи, тому він ефективно допомагає зменшити целюліт і зробити потік лімфи в організмі більш активним, перешкоджаючи подальшому утворенню “апельсинової кірки”, яку всі так не люблять.

Таким чином, лімфодренажний масаж допоможе позбутися целюліту в області ніг та інших частин тіла. Він покращує мікроциркуляцію крові в зонах, які потребують особливої ​​уваги – у цьому і полягає весь секрет його ефективності.

Лімфодренаж буває двох видів: ручний і апаратний. Крім того, масаж розрізняють за частиною тіла, що підлягає пропрацюванню. Під час запису на процедуру можна вибрати саме ті ділянки тіла, які схильні до утворення целюліту конкретно у Вас.

Зменшення проявів целюліту – не єдина перевага цієї процедури. Лімфодренажний масаж також істотно покращує стан шкіри, підвищуючи її пружність і еластичність. Оскільки целюліт нерідко супроводжується розтяжками, то цей момент актуальний для багатьох клієнток.

Важливо розуміти, що миттєвого ефекту від першої ж процедури досягти, швидше за все, не вийде. Адже целюліт утворюється в організмі роками, а іноді й десятиліттями. Тому й усунути його за допомогою однієї години масажу – завдання непосильне. Проте курс із п’яти або більше сеансів здатний дати помітний ефект, зробивши “апельсинову кірку” менш вираженою, а шкіру – більш підтягнутою і пружною.

Масаж у салоні “Колібрі”

У салоні “Колібрі”, що розташований у самому центрі Києва, ми проводимо лімфодренажний масаж для боротьби з целюлітом та інші види масажу. Крім того, ми спеціалізуємося на традиційному китайському масажі, включаючи практично не представлену в Києві техніку Гуаша. Всі наші масажисти мають багаторічний досвід роботи, підтверджений сертифікатами.

Телефонуйте, щоб запланувати процедуру на зручний для Вас час. До зустрічі!

Зателефонуйте і замовте лімфодренажний масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber