Антицелюлітний масаж живота

Чому з’являється целюліт?

Целюліт – явище, яке тією чи іншою мірою хвилює більшість жінок. Хоч “апельсинова кірка” не є захворюванням з медичної точки зору, це естетична проблема, від якої багато хто хоче позбутися. І при належних зусиллях цілком можливо якщо не повністю позбутися целюліту, то значно зменшити його прояви.

Целюліт виникає, тому що в тканинах порушується кровообіг і відбувається застій лімфи. Через це підшкірно-жирова клітковина в області стегон і живота зазнає змін: вона стає рихлою і формує горбки. Шкіра при цьому втрачає свою еластичність, можуть з’явитися розтяжки.

Целюліт має чотири стадії. На першій стадії з’являється застій міжклітинної рідини, але зовні целюліт непомітний. На другій стадії утворюється горезвісна “апельсинова кірка”, яка стає помітною при натисканні, а шкіра втрачає еластичність, стає в’ялою. На третій стадії “апельсинову кірку” видно вже без натискання. Четверта стадія – запущений варіант целюліту, при якому розвивається больовий синдром.

У боротьбі з целюлітом перших трьох стадій добре допомагає антицелюлітний масаж.

Ефект антицелюлітного масажу живота

Масаж – один з найефективніших засобів проти целюліту в області живота. Антицелюлітний масаж живота зазвичай триває близько години. Він має кілька завдань:

  • поліпшити кровообіг у проблемних зонах;
  • зменшити видимі прояви целюліту;
  • зменшити кількість розтяжок;
  • поліпшити стан шкіри, зробити її більш еластичною.

Крім того, процедура має розслаблюючий ефект. Після неї в клієнток поліпшується настрій і загальне самопочуття.

Після антицелюлітного масажу живота жирові тканини починають поступово руйнуватися, живіт зменшується в об’ємі. Це відбувається завдяки тому, що в організмі відновився нормальний кровообіг і кров стала активно надходити до тканин.

Звісно, однієї процедури недостатньо для повного позбавлення від целюліту, адже він формувався роками і викликаний порушенням нормального кровообігу. Помітний ефект від масажу зазвичай спостерігається приблизно після 5 сеансів. А для максимального позбавлення від “кірки” може знадобитися 10-15 процедур. У запущених ситуаціях буває корисно пройти повторний курс. Однак кожен випадок індивідуальний, і іноді ефект може проявитися швидше, ніж зазвичай.

Слід розуміти: щоб позбутися целюліту, потрібно вживати комплексних заходів. Намагайтеся більше займатися спортом, приділяючи особливу увагу силовим навантаженням на проблемні зони. Замініть їжу глибокої переробки на складні вуглеводи, якісний білок і корисні жири, що дозволить збалансувати раціон і поліпшити метаболізм. І, звичайно, не забувайте про антицелюлітний масаж проблемних зон. Комбінація здорового способу життя і масажу у виконанні досвідченого фахівця дозволить максимально позбавитися від “апельсинової кірки”.

Масаж у салоні “Колібрі”

Ми пропонуємо клієнтам послуги класичного масажу, включаючи антицелюлітний масаж живота, стегон і сідниць. Крім того, ми проводимо унікальний у Києві масаж Гуаша, який використовується в китайській традиційній медицині з давніх часів. Наші фахівці професійно займаються масажем більше 10 років і постійно вдосконалюють свої навички.

Ми працюємо для того, щоб Ви відчули радість, розслаблення, гармонію своєї душі з тілом. Ми намагаємося перетворити кожен сеанс на свого роду медитативну практику, яка дарує спокій та умиротворення.

Зателефонуйте і замовте антицелюлітний масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber