Масаж живота після пологів

Чим корисний післяпологовий масаж живота?

Під час вагітності організм працює за двох, і для цього йому необхідно набагато більше енергії, ніж зазвичай. Тому набір ваги – це абсолютно нормальний процес для вагітної жінки. Однак після пологів молоді мами прагнуть позбутися животика, який з’явився. І вісцеральний масаж – один з найефективніших способів, що допомагають повернути живіт у звичну форму після пологів. Він на клітинному рівні прискорює обмінні процеси, запускаючи механізм схуднення.

Масаж підвищує еластичність шкіри і м’язів, і в цьому його основна користь для жінок, які нещодавно народили дитину. Особливо масаж живота корисний після фізичних навантажень, оскільки сприяє більш швидкому відновленню стомлених м’язів. Крім того, він розслабляє напружені м’язи і знімає втому, яка виникає після продуктивного тренування в спортивному залі.

Біль у спині – відчуття, знайоме багатьом молодим мамам. Виношувати дитину – не така вже й проста задача. Вагітність збільшує навантаження на хребет і суглоби, від чого і виникає біль у попереку. Масаж, особливо в поєднанні з регулярними силовими навантаженнями, дозволяє впоратися з цією проблемою.

Не можна не згадати про користь післяпологового масажу для психоемоційного стану. Перші роки після народження дитини – мабуть, найважчий етап у житті жінки. З появою в сім’ї малюка в новоспеченої мами кардинально змінюється спосіб життя, з’являється безліч нових обов’язків і тривог. У цей період важливо не забувати про себе, приділяючи хоча б трохи часу тому, що приносить розслаблення. Знайшовши сорок хвилин на приємну процедуру, Ви зможете ефективно зняти стрес, відпочити від повсякденних турбот і повернутися до материнських обов’язків з новими силами.

Коли можна приступати до масажу?

Протягом 5-8 місяців після появи дитини тіло жінки не буде таким, як раніше, і це нормально. Не можна починати курс масажу живота відразу після пологів. Фахівці радять почекати як мінімум 2-3 тижні в разі, якщо пологи були природними і протікали без ускладнень.

Якщо жінці робили кесарів розтин, до повноцінного масажу можна вдатися не раніше ніж через 4 місяці. Однак легкі розминання та погладжування живота корисні та важливі вже через 3-4 тижні після операції. У цей період жінка може робити легкий самомасаж.

Прийоми післяпологового масажу

Масаж завжди починається з легких погладжувань. Вони можуть бути прямими, хвилеподібними або зигзагоподібними, поперечними або поздовжніми. Їх основне завдання – ненав’язливо розслабити тіло, підготувавши його до подальших процедур. Погладжування діють на людину заспокійливо, злегка підвищують температуру в області, яка масажується, і знімають напругу в м’язах.

Розтирання корисне для сухожиль і суглобів, зменшує спайки і рубці. Воно знімає набряки й активізує місцевий кровообіг, завдяки чому в області, яку масажують, зникають неприємні больові відчуття.

Розминка – головний прийом масажу. Інтенсивно впливаючи на м’язи, цей рух прискорює обмін речовин на клітинному рівні та допомагає лімфі вивести з організму продукти обміну.

Сеанс масажу живота, як правило, закінчується вібраційними прийомами. Залежно від інтенсивності, вони можуть по-різному діяти на нервову систему – або збуджуючи, або заспокоюючи її.

За плечима майстрів салону “Колібрі” – 10-річна професійна практика і тисячі оздоровлених, відпочилих клієнток. Дозвольте собі сорок хвилин відновлення і релаксу!

Зателефонуйте і замовте масаж живота просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber