Сертифікат на масаж

ЗАМОВИТИ СЕРТИФІКАТ

Подарочный сертификат на Новый год

Подарунковий сертифікат на сеанс китайського або класичного масажу

Китайські традиції лікування масажем мають багатовікову історію і, незважаючи на розвиток європейських методик, зберегли свою самобутність і актуальність по сьогоднішній день. Медицина Китаю тісно пов’язана з древніми філософськими вченнями, тому масажні процедури спрямовані не тільки на виліковування плоті від недуг, а й на гармонізацію джерел внутрішньої життєвої енергії. Ідея полягає в тому, що, відновлюючи концентрацію енергії, цілком реально отримати оздоровчий результат у фізичному плані.

Подарунковий купон на масаж у китайських традиціях стане найкращим подарунком близькій людині. Такі процедури приносять істотну користь людям різного віку, незалежно від статі. Чоловікам і жінкам вони допомагають ефективно зняти м’язову напругу, відновити життєві сили, набути впевненості в собі й позбутися багатьох тривожних фізичних розладів. Такий корисний і неординарний сюрприз Ви можете зробити коханій людині на будь-яке свято!

Купити в подарунок сертифікат на масаж: джерело здоров’я і душевної гармонії в салоні “Колібрі”

“Колібрі” – салон китайського масажу та діагностики, де на кожного клієнта чекають перевірені методики, комфортна обстановка і талановитий, висококваліфікований персонал. Наш салон, розташований у Києві, вже більше 10 років дарує людям можливість пізнати китайські традиції відновлення душі й тіла. Подарувати чоловікові сертифікат на китайський масаж – значить продемонструвати тим самим свою любов і турботу, адже саме ці почуття чоловіки найбільше цінують у своїх супутницях.

У салоні застосовуються перевірені методики лікувальних китайських масажів і унікальні процедури, які допомагають досягти цілющого, заспокійливого, омолоджуючого ефекту шляхом впливу на певні точки організму. Нашими фахівцями практикується тонка унікальна методика впливу за допомогою лікувального масажу Гуаша, який довів свою ефективність протягом тисячоліть.

Подарункові сертифікати на китайський масаж у салоні “Колібрі” (Київ) – це найкращі подарунки, які близькі люди можуть зробити одне одному. Перевірені масажні методики та невимушена атмосфера допоможуть отримати ефективні результати в лікуванні фізичних і душевних захворювань, відновленні внутрішньої гармонії та поліпшенні якості життя.

Чому варто купити подарунковий сертифікат на масаж у салоні “Колібрі”?

Китайська філософія підкреслює єдність фізичної та енергетичної складових кожної людини, тому масаж може стати профілактикою й ефективним лікуванням багатьох хвороб людського організму. Однак позитивний результат найбільше залежить від професіоналізму майстра, який проводить процедуру. Адже без чіткого розуміння, де проходять енергетичні потоки й точки, домогтися позитивного результату не вдасться.

У салоні “Колібрі” працюють виключно професійні, досвідчені масажисти, які пройшли навчання в міжнародній компанії Healthy Joy і мають відповідні сертифікати. Крім лікувальних процедур, ми маємо можливість надавати своїм клієнтам якісну діагностику, оскільки її проводить лікар із величезною базою знань на німецькому професійному обладнанні.

Подарувавши абонемент на масаж у нашому салоні, Ви не просто зробите подарунок, а надасте близькій людині можливість відновити тіло і душевний стан, занурившись у філософію і культуру традицій Китаю. Ми забезпечуємо суто індивідуальний підхід до кожного клієнта, оскільки саме комфортне самопочуття багато в чому впливає на результативність маніпуляцій.

Ви також можете придбати подарункові сертифікати в масажний салон “Колібрі” (Київ) на двох і чудово провести час із користю в атмосфері повного релаксу, відновити тіло і душевну гармонію.

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber