Дитячий масаж шиї

Детский массаж шеи

Дитячий масаж шиї

Салон “Колібрі” запрошує дітей дошкільного та шкільного віку на дитячий масаж шийної, комірцевої зони, який допоможе позбутися таких проблем, як головний біль, порушення пам’яті, зниження здатності до навчання, неприємна симптоматика. Досвідчені масажисти салону використовують методики, які протягом багатьох років довели свою актуальність для лікування шийного відділу в дитини. Причин появи болю в спині, шийно-комірцевій зоні доволі багато, але пріоритетна – малорухливість дитини, тривале сидіння в одному положенні на шкільних уроках, за комп’ютером, при виконанні домашніх завдань. Професійні дії масажиста позитивно впливають на стан серцево-судинної системи, легенів, ендокринної системи. Завдяки правильному виконанню процедури в дитини поліпшується кровопостачання головного мозку, функціонування ділянок, що відповідають за слух, зір.

Лікування кривошиї

Дитячий масаж шийного відділу в немовлят виконується не тільки при наявності кривошиї – явища, яке спостерігається приблизно в 10% дітей до року. Він показаний дітям, оскільки допомагає в розвитку м’язів спини, шиї, плечових груп, зміцнює центральну нервову систему, знімає гіпертонус. Шийний масаж допоможе новонародженому освоювати нові рухові навички. При кривошиї масаж входить у комплексне лікування, яке призначається фахівцями на підставі проведеної діагностики з виявленням причин захворювання. Від причини виникнення патології залежить напрямок лікування. Не виключене хірургічне втручання. Завдання дитячого масажу при кривошиї – нормалізувати тонус шийних і потиличних м’язів, м’язового корсету плечового пояса. Батьки повинні розуміти, що процедура для дитини не буде приємною, у неї з’являться больові відчуття, але без такого масажу неможливо усунути патологію. Уражений м’яз під дією рук фахівця розтягується, відбувається стимуляція нервових закінчень. Через кілька сеансів розширюється амплітуда рухів, патологія поступово усувається, м’язи, хребці займають нормальне, анатомічне положення.

Дитячий масаж спини при сколіозі

Основні причини сколіозу в дітей – вроджена патологія, запальні процеси в районі спини, наявність хребетної грижі, остеохондроз. Сколіоз може бути ознакою різних захворювань. Викривлення хребта, як правило, спостерігається в області грудей, але можуть бути спотворення в поперековій зоні. Ігнорування батьками сколіозу призведе до незворотних наслідків – дитина на все життя може залишитися інвалідом. На першій стадії розвитку захворювання масаж дає хороший результат, але перш ніж звернутися до фахівців масажного салону “Колібрі”, важливо отримати професійну консультацію лікаря. Систематичні курси від професійного масажиста допоможуть:
  • виправити викривлення;
  • зміцнити м’язи спини;
  • поліпшити кровообіг;
  • усунути нервове збудження;
  • прискорити рух лімфи, синовіальної рідини;
  • нормалізувати обмін речовин;
  • відновити шкірну структуру.
Дитячий ортопедичний масаж найбільш ефективний при прояві захворювання в дітей дошкільного віку та школярів. Своєчасно звертайтеся за масажними послугами в салон “Колібрі”. Наші досвідчені співробітники допоможуть у вирішенні проблеми.

Зателефонуйте і замовте дитячий масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber