Дитячий масаж при кашлі

Детский массаж при пневмонии и кашле

Масажна терапія як частина комплексного лікування

Завдяки високій ефективності масаж часто застосовується як частина комплексного лікування різних захворювань у дітей. Так, масажна терапія в комплексі з прописаними лікарем медичними препаратами сприяє швидкому і легкому виведенню мокротиння при захворюваннях легенів, бронхів, відновленню нормальної роботи дихальних шляхів.

Для досягнення максимальної ефективності необхідне дотримання специфічних умов, а саме – оптимального мікроклімату в приміщенні (вологість від 65%, температура повітря не вище 25 °С), при цьому кімнату потрібно добре провітрити, а тіло дитини має перебувати в певному положенні. Не менш важлива правильність техніки виконання процедури. Саме тому доцільно звернутися до професіоналів масажного салону “Колібрі”, де працюють кваліфіковані, досвідчені масажисти.

Дитячий масаж при кашлю (бронхіті, пневмонії та інших захворюваннях)

Масажні процедури можуть бути протипоказані в таких випадках:

 • підвищена температура тіла – процедура сприяє посиленню кровообігу, за рахунок чого стан може погіршитися;
 • запальні процеси в гортані і трахеях – такі стани ускладнюють вихід мокротиння;
 • занадто маленький вік – дитині ще не виповнилося півроку.

Перед проходженням процедури краще проконсультуватися з лікарем-педіатром. Якщо протипоказання відсутні, можна почати масажну терапію відразу після закінчення гострої фази захворювання. Показанням до масажу є ускладнення після грипу, ГРЗ, бронхіт, пневмонія, пневмосклероз, муковісцидоз, ремісія бронхіальної астми, дихальна недостатність та інші захворювання дихальних шляхів. Для поліпшення ефекту від масажу дитині варто приймати виписані лікарем препарати, що розріджують мокротиння, і пити багато теплої води.

Чому дитячий масаж настільки ефективний при кашлю?

Правильно проведена процедура істотно полегшить стан дитини, прискорить процес одужання. У результаті якісно проведених маніпуляцій відбудеться низка позитивних змін, а саме:

 • слиз стане рідким і більш транспортабельним;
 • прискориться вихід мокротиння з бронхів, легенів;
 • з організму разом зі слизом вийде патогенна флора;
 • нормалізується дихання;
 • покращиться кровообіг, лімфоток грудної клітки;
 • ребра стануть більш рухливими;
 • зміцниться мускулатура дихальних шляхів;
 • посилиться дія медикаментів.

Багато батьків задаються питанням, за рахунок чого масажна терапія має таку високу ефективність при кашлю в дітей. У дітей ще слабо розвинена мускулатура дихальних шляхів, тому процес відкашлювання сам по собі відбувається складніше, ніж у дорослих. У результаті після активного кашлю горло подразнюється, а вихід мокротиння стає вкрай болючим. Масаж провокує підвищення активності війок, розташованих на поверхні слизової дихальних шляхів, які виштовхують слиз назовні. Крім того, завдяки посиленому лімфотоку та кровообігу в бронхах виділяється більше секрету, а значить – мокротиння розріджується і виходить легше.

Зателефонуйте і замовте дитячий масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber