Розслабляючий масаж

Ефективний спосіб розслабитися

Регулярні стреси, сидячий спосіб життя, постійна суєта – все це негативно впливає як на наше тіло, так і на емоційний стан. Так чи інакше, це помітно кожному, але особливо на собі відчувають негативні наслідки мешканці великих міст.

Масаж використовувався як лікувальний і розслабляючий засіб ще на зорі людства. Він був одним з небагатьох доступних способів розслаблення. Навіть наші далекі предки розуміли, що сенсорні відчуття від погладжувань, розтирання і поплескувань по шкірі знімають напругу і зменшують біль у м’язах після сильних фізичних навантажень.

Сьогодні масажні техніки добре вивчені та дозволяють досягти максимального ефекту для організму. За допомогою якісного масажу, проведеного фахівцем, можна зняти стрес після насиченого робочого дня, розслабити напружені м’язи і підготувати тіло до сну. Він може бути корисний як допоміжний засіб при лікуванні різних тривожно-депресивних станів. Масажні рухи активізують кровообіг, прискорюють постачання кисню до тканин, завдяки чому ми почуваємося краще як фізично, так і емоційно.

Як проходить масаж?

Як неважко здогадатися, основна мета розслабляючого масажу – розслаблення. Для досягнення максимального релаксу процедура проводиться в кімнаті з приглушеним світлом. Масаж супроводжується тихою ненав’язливою музикою. Зазвичай це спокійні класичні музичні композиції, лаунж або звуки природи – спів птахів, шум моря, звуки дощу. Важливо, щоб музика була для Вас комфортною, але не привертала зайвої уваги.

Для розслабляючого масажу важливо вибрати правильне масло або їх суміш. Вибирають такі масла, аромати яких сприяють релаксу. Як базове масло використовується оливкове, мигдальне, персикове, абрикосове або масло жожоба. Кожне з них має свої переваги, і майстер зазвичай вибирає масло, виходячи з потреб шкіри клієнта. Як ефірне масло використовується меліса, ромашка, апельсин, лаванда, бергамот або їх суміші. Іноді в суміш додають масло валеріани або пачулі.

Сама процедура розпочинається з легких заспокійливих рухів, які готують тіло до більш глибокого впливу. Використовуються різноманітні рухи рук:

  • погладжування,
  • розтирання,
  • розминання,
  • поплескування,
  • вібрації.

Розслабляючий масаж можна проводити як для всього тіла, так і для окремих його частин. При цьому ефект від масажу всього тіла буде набагато помітніший. Розслабляючий масаж не передбачає такого інтенсивного впливу, як у деяких інших видах. Він більше спрямований на отримання задоволення. Його мета – доставити приємні відчуття тілу і душі.

Після процедури рекомендується не робити різких рухів, а по можливості деякий час полежати, прийти в себе. Так ефект буде набагато більш помітним і тривалим.

Всі види масажу в салоні “Колібрі”

Ми займаємося унікальним масажем Гуаша, який використовується в традиційній китайській медицині. Також пропонуємо послуги класичного масажу.

Ціна на розслабляючий масаж тіла в Києві виправдана його колосальним позитивним впливом на організм. У салоні “Колібрі” працюють висококласні сертифіковані масажисти з 10-річним досвідом, які знають і люблять свою справу. А для Вашого максимального розслаблення ми створили в кожному кабінеті продуманий антураж, серед якого неможливо не піддатися приємним хвилям релаксу, що розливаються по тілу. Тому вартість послуг повернеться подвійно у вигляді гарного самопочуття, бадьорості та бажання підкорювати нові висоти.

Записатися на розслабляючий масаж тіла в “Колібрі” можна за телефонами, вказаними на сайті.

Приємного розслаблення!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Массаж тела расслабляющий

Массаж спины в Киеве

Эффективный способ расслабиться

Регулярные стрессы, сидячий образ жизни, постоянная суета – все это негативно влияет как на наше тело, так и на эмоциональное состояние. Так или иначе, это заметно каждому, но особенно чувствуют негативные последствия на себе жители больших городов.

Массаж использовался как лечебное и расслабляющее средство еще на заре человечества. Он был одним из немногих доступных средств для расслабления. Уже древние люди понимали, что сенсорные ощущения от поглаживаний, растираний и поколачиваний кожи снимают напряжение и уменьшают боль в мышцах после сильных физических нагрузок.

Сегодня массажные техники хорошо изучены и позволяют достичь максимального эффекта для организма. С помощью качественного массажа, проведенного специалистом, можно снять стресс после насыщенного рабочего дня, расслабить напряженные мышцы и подготовить тело ко сну. Он может быть полезен как вспомогательное средство при лечении различных тревожно-депрессивных состояний. Массажные движения активизируют кровообращение, ускоряют доставку кислорода к тканям, благодаря чему мы чувствуем себя лучше как физически, так и эмоционально.

Как проходит массаж?

Как нетрудно догадаться, основная цель расслабляющего массажа – расслабление. Для достижения максимального релакса процедура проводится в комнате с приглушенным светом. Массаж сопровождается тихой ненавязчивой музыкой. Обычно это спокойные классические произведения, лаунж или звуки природы – пение птиц, шум моря, звуки дождя. Важно, чтобы музыка была для вас комфортной, но не привлекала лишнего внимания.

Для расслабляющего массажа важно выбрать правильное масло или их смесь. Выбирают такие масла, ароматы которых способствуют релаксу. В качестве базового масла используется оливковое, миндальное, персиковое, абрикосовое или масло жожоба. Каждое из них имеет свои преимущества, и мастер обычно выбирает масло, исходя из потребностей кожи клиента. В качестве эфирного масла используется мелисса, ромашка, апельсин, лаванда, бергамот или их смеси. Иногда в смесь добавляют масло валерианы или пачули.

Сама процедура начинается с легких расслабляющих движений, которые готовят тело к более глубокому воздействию. Используются разнообразные движения рук:

  • поглаживания,
  • растирания,
  • разминания,
  • похлопывания,
  • вибрации.

Расслабляющий массаж можно проводить как для всего тела, так и для отдельных его частей. При этом эффект от массажа всего тела будет гораздо более заметен. Расслабляющий массаж не подразумевает такого интенсивного воздействия, как в некоторых других видах. Он больше направлен на получение удовольствия. Его цель – доставить приятные ощущения телу и душе.

После процедуры рекомендуется не делать резких движений, а по возможности, некоторое время полежать, прийти в себя. Так эффект будет гораздо более заметным и продолжительным.

Все виды массажа в салоне «Колибри»

Мы занимаемся уникальным массажем Гуаша, который используется в традиционной китайской медицине. Также предлагаем услуги классического массажа.

Цена на расслабляющий массаж тела в Киеве оправдана его колоссальным положительным воздействием на организм. В «Колибри» работают высококлассные сертифицированные массажисты с 10-летним опытом, которые знают и любят свое дело. А для вашего максимального расслабления мы создали в каждом кабинете продуманный антураж, в котором невозможно не поддаться приятным волнам релакса, разливающимся по телу. Поэтому стоимость услуг вернется вдвойне в виде хорошего самочувствия, бодрости и желания покорять новые высоты.

Записаться на расслабляющий массаж тела в “Колибри” можно по телефонам, указанным на сайте.

Приятного расслабления!

Позвоните и закажите массаж прямо сейчас!

Наш салон открыт в 2012 году мастерами китайской медицины.

Они передали нам все свои знания о лечебных китайских массажах.

Отзывы наших постоянных клиентов:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

В нашем салоне предоставляются следующие услуги массажа:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber