Масаж гуаша обличчя

Масаж обличчя – чому варто його робити?

У далекі дрімучі часи, задовго до зародження медицини в звичному її розумінні, стародавні люди вірили в те, що організм людини – це окремий маленький всесвіт, кожна частина якого грає неймовірно важливу роль, тісно взаємопов’язана і взаємодіє з іншими. Саме ці переконання, засновані на тривалих спостереженнях, стали основою китайського вчення чже ляо фа. Воно передбачає, що через людське тіло проходять 14 енергетичних меридіанів, правильно впливаючи на які через акупунктурні точки можна значно поліпшити зовнішній вигляд, загальний фізичний стан, продовжити молодість і збільшити тривалість життя.

Очі – дзеркало душі, а обличчя – достеменне відображення стану організму. Саме тому так важливо правильно доглядати за ним. Один із найкращих, найбезпечніших і найдієвіших засобів для цього – масаж обличчя. Він допомагає посилити відтік лімфи, що дозволяє позбутися ранкових набряків. Крім цього, стимулюється вироблення колагену. Цей гормон відповідає за пружність і еластичність шкірних покривів. Відповідно, такі неприємності, як вікові і мімічні зморшки, довгий час не турбуватимуть людину, яка приділяє належну увагу масажним процедурам.

Китайський масаж обличчя шкребком Гуаша

Китайська медицина – це абсолютно особливий підхід до профілактики та лікування різного роду недуг і нездужань. Вона формувалася протягом багатьох століть і сьогодні довела свою ефективність настільки, що деякі методики мануального і точкового впливу на місця скупчення внутрішньої енергії прийняті у всесвітній медичній практиці. Зокрема, однією з процедур, які стрімко набирають популярність, сьогодні є Гуаша – це техніка масажу, яка проводиться за допомогою спеціального нефритового шкребка певної форми. Його історія бере свій початок приблизно в 550-му році до нашої ери, про що свідчать знахідки археологів і розшифровані древні письмена.

Техніка Гуаша передбачає масаж обличчя не тільки і не стільки із впливом на зовнішні шари епідермісу, скільки на пропрацювання глибинних м’язів. Шкребок пропрацьовує також зону біля лімфатичних вузлів, що дозволяє відновити відтік рідини і нормалізувати кровообіг. Відвідавши фахівця в салоні професійної китайської медицини “Колібрі”, можна розраховувати на такі покращення:

  • зняття набряклості;
  • відновлення контуру обличчя;
  • тонізування м’язів;
  • швидке виведення токсинів;
  • підвищення еластичності епідермісу;
  • видиме зменшення глибоких зморшок;
  • вирівнювання кольору шкіри.

Правильно і професійно виконаний масаж Гуаша покращує вигляд обличчя просто на очах, а ціна масажу – найдоступніша в нашому спеціалізованому салоні. Записатися на прийом або консультацію фахівця можна на сайті kolibri-massage.com.ua.

Особливості техніки

Сьогодні в інтернеті можна знайти практично все. Масажер для обличчя Гуаша також пропонують купити багато сайтів. Але просто придбати нефритовий шкребок незвичайного зовнішнього вигляду далеко не достатньо для отримання швидкого, безпечного і дійсно позитивного результату. Адже найважливіше в техніці Гуаша – це правильний вплив на точки акупунктури і чіткий перерозподіл енергії по меридіанах.

Коли клієнти потрапляють у руки досвідчених фахівців-косметологів нашого професійного салону китайського масажу “Колібрі”, вони отримують шикарну можливість одночасно розслабитися, оздоровитися та омолодити обличчя. Під час проведення процедури можуть виникати неприємні відчуття, пов’язані із застоєм лімфи і крові в оброблюваній області, але віртуозна робота наших масажистів зведе їх до мінімуму.

Зателефонуйте і замовте Гуаша обличчя просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber