Ручний лімфодренажний масаж

Лімфодренажний ручний масаж

Застій лімфи в організмі може призвести до серйозних неприємностей. Коли лімфодренажна система не справляється з виведенням токсинів і відмерлих лімфоцитів, в організмі з’являються ознаки отруєння. Шкіра стає більш тьмяною, зникає рум’янець і з’являються висипання. Крім цього, на обличчі і по всьому тілу утворюються набряки, зростає цифра на вагах, погіршується настрій, з’являється головний біль і нав’язлива втома. Аналізи показують наявність невеликого запалення. Жити з такими симптомами – не надто велике задоволення.

Щоб вирішити проблему із застоєм, приходьте на лімфатичний дренажний масаж живота в наш салон. Студія “Колібрі” працює для Вас кожен день. Наші фахівці успішно застосовують масажні техніки протягом більш ніж 10 років. Ви можете бути повністю спокійні за якість виконання процедури. Побачити якісний ефект масажу можна буде, порівнявши свої фото до і після закінчення курсу процедур.

Лімфомасаж живота або всього тіла – це курсова процедура, яка дає максимальний ефект у комплексі з підвищенням фонової активності, а також налагодженням питного режиму. Щоб лімфатична система працювала злагоджено, в організм має надходити достатня кількість води. Якщо її буде більше або менше від тієї кількості, що потрібна саме Вам, лімфотоки не зможуть якісно виконувати свої функції і набряклість з’явиться знову.

Показання для лімфодренажного масажу

Лімфодренаж використовується не тільки в косметологічних цілях. Його можна назвати по-справжньому лікувальним масажем. У лікувальних цілях його прописують для посилення імунітету, поліпшення психоемоційного стану, профілактики варикозного розширення вен і зменшення кількості міжклітинної рідини. Поганий лімфоток впливає на всі ці стани, тому на додаток до медикаментозних призначень використовують ще й масаж.

Застосування дренажного лімфомасажу в косметологічних цілях більш популярне. З його допомогою можна значно зменшити прояви целюліту на ногах, сідницях, боках і животі. Якщо целюліт проявився як наслідок набряклості, він зникне швидше. Набряки на обличчі, руках і ногах також можуть бути пов’язані з порушенням лімфотоку. Оскільки лімфа в організмі рухається від кінцівок до центру, то застої саме в руках і ногах утворюються найшвидше. Якщо застої утворюються регулярно, то проходження курсу масажу допоможе не тільки усунути їх, а й відкоригувати силует. Також лімфодренаж допомагає зменшити синці й мішки під очима, розгладити дрібні зморшки і надати шкірі пружності.

Лімфатичні судини дуже тонкі. Будь-який вплив на них призводить до порушення лімфотоку, а значить, до застою не тільки рідини, але й токсинів. Скупчення кислот і вуглекислого газу в організмі призводить до в’ялості шкіри і появи запалень у вигляді висипання на обличчі, спині або грудях. Регулярне відвідування масажного кабінету уповільнює процеси старіння в організмі та сприяє регенерації клітин.

Протипоказання для дренажного лімфомасажу

Запис на лімфодренажний масаж живота, ніг, обличчя або всього тіла проводиться тільки при відсутності протипоказань. Якщо Ви не впевнені в тому, що Вам можна проходити процедуру, проконсультуйтеся з цього приводу зі своїм сімейним лікарем. Основними протипоказаннями для проведення лімфодренажу вважаються:

  • онкологічні захворювання та доброякісні пухлини;
  • захворювання шкіри;
  • гострі запальні процеси;
  • тромбофлебіт і тромбоз;
  • вагітність;
  • опіки на шкірі;
  • невралгічні захворювання;
  • герпес і гнійні утворення;
  • хвороби серця і порушення в роботі серцево-судинної системи;
  • збільшення лімфатичних вузлів.

При наявності симптомів таких захворювань або станів проконсультуйтеся зі своїм терапевтом щодо можливості проходження курсу масажу. Якщо Ви отримали опік або проявився герпес, ми готові перенести Ваш запис на більш зручний час, щоб уникнути порушень у роботі організму.

Зателефонуйте і замовте лімфодренажний масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber