Антицелюлітний моделювальний масаж

Чи можливо позбутися целюліту на животі?

На сучасному етапі розвитку технологій і медицини можливо вирішити практично будь-яку проблему зі здоров’ям або зовнішнім виглядом. Залишається лише вибрати методику, яка буде відповідати індивідуальним показанням, уподобанням і фінансовим можливостям. Одна з найбільших неприємностей, яка настигає людину в процесі природного старіння, – це втрата еластичності шкіри і поява целюліту. Як наслідок, м’язи втрачають тонус, а форми тіла позбавляються чіткого контуру. Як показали багаторічні професійні дослідження, прекрасна половина людства страждає від появи целюлітних відкладень набагато більше, ніж чоловіки. Це пов’язано з генетикою і гормональним фоном.

Боротися з целюлітом самостійно – справа не дуже ефективна. Це один із тих випадків, у яких необхідна професійна допомога фахівця. При бажанні отримати моментальний результат можна вдатися до оперативного втручання або ін’єкційної терапії. Але слід розуміти, що будь-який агресивний вплив на організм загрожує сумними наслідками і ймовірність рецидиву неможливо виключити на сто відсотків. Тому найбільш безпечним та ефективним способом вирішення проблеми є масаж. У нашому салоні представлена ​​велика кількість антицелюлітних масажів, які виконують досвідчені фахівці.

Моделювальний антицелюлітний масаж живота – користь і показання

Живіт – це зона, яка найбільше страждає від вікових змін. З огляду на те, що черевна порожнина є природним “резервуаром”, у якому розташовуються життєво важливі внутрішні органи, що мають еластичну структуру, вона поступово набуває помітних змін при найменших змінах внутрішнього стану. Зокрема, якщо спостерігається застій калових мас, зашлакованість товстого або тонкого кишечника – живіт збільшується. Як наслідок, еластичний епідерміс розтягується. Навіть якщо нормальний функціонал згодом буде відновлено, розтягнуті м’язи і шкіру привести в порядок буде не так просто. У жінок ця проблематика ускладнюється вагітністю та пологами.

Якщо вчасно вдатися до відновлювальних процедур у вигляді моделювального антицелюлітного масажу, можна вирішити наявну проблему доволі швидко, відносно безболісно й отримати пролонгований результат. Показаннями для відвідування фахівця в салоні китайського масажу “Колібрі” є:

 • провисання м’язів;
 • втрата м’язового тонусу;
 • зменшення еластичності епідермісу;
 • “апельсинова кірка”;
 • наявність видимих ​​розтяжок на животі;
 • надмірна набряклість;
 • ознаки ожиріння.

Записатися на прийом до досвідченого професіонала нашого салону можна на сайті kolibri-massage.com.ua.

Чи має протипоказання і як проходить антицелюлітний моделювальний масаж?

Для того щоб позбавити клієнтів, знесилених виснажливою боротьбою із жировими відкладеннями, від відчутного дискомфорту, чарівникам салону китайського масажу “Колібрі” знадобиться не так багато часу. В основному курс процедур становить 10 сеансів з інтервалом у 2-3 дні. Перевагою цієї процедури можна назвати відсутність великої кількості протипоказань. До них можна віднести шкірні захворювання, загострення хронічних станів, респіраторну інфекцію в гострій стадії. Власне, на цьому протипоказання і закінчуються.

Наші фахівці пропонують такі різновиди антицелюлітного моделювального масажу живота:

 • охолоджуючий;
 • медовий;
 • вакуумний;
 • стоун-терапія.

Кожен різновид масажу виконується із застосуванням унікальних китайських методик, які значно посилюють ефект від процедури. Для досягнення швидкого результату і його закріплення під час масажу використовується гіпоалергенне антицелюлітне масло, а також рекомендується проводити обгортання. Записавшись на сеанс на нашому сайті kolibri-massage.com.ua, можна отримати гарне, здорове, струнке тіло і ніжну, оксамитову, пружну шкіру.

Зателефонуйте і замовте антицелюлітний моделювальний масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber