Вакуумний антицелюлітний масаж

Вакуумний антицелюлітний масаж

Боротьба за гарне тіло в тренажерних залах, басейнах, на відкритих спортивних майданчиках і в домашніх умовах не завжди буває успішною. Навантаження, яке отримує Ваш організм, розподіляється на м’язи, а шкіра, міжтканинна рідина, кровообіг та лімфоток залишаються осторонь. Що ж робити? Щоб отримати гарне, підтягнуте тіло, достатньо прийти на кілька сеансів вакуумного антицелюлітного масажу.

Вакуумні банки і ролики, які використовуються під час процедури, дозволяють глибоко пропрацювати всі шари шкіри, поліпшити кровообіг і рух лімфатичної рідини. Під час ручного масажу ці системи пропрацьовуються не так глибоко. Саме тому найбільш ефективним способом проведення антицелюлітного масажу вважається вакуумно-роликова техніка. За допомогою дії банок і роликів можна згладити рельєф шкіри, підтягнути її, зробити пружною та еластичною. За кілька сеансів можна побачити суттєвий позитивний результат у вигляді зменшення об’ємів тіла, зниження ваги і поліпшення стану шкіри. Зробити це можна в максимально короткі терміни.

Як і інші масажні процедури, вплив роликами і банками має розслаблюючий ефект, допомагає знизити рівень тривожності та стресу в організмі, зняти напругу. Ви можете поєднувати ці блага для свого організму і проходити курс процедур 1-2 рази на рік. Це допоможе постійно підтримувати тіло і шкіру в тонусі, відкласти появу великого целюлітного рельєфу, запобігти появі розтяжок у разі різкої втрати (набору) ваги.

Протипоказання для вакуумного масажу

Будь-який вплив на людський організм пов’язаний із певними ризиками. У деяких випадках процедуру краще відкласти або замінити на більш легкий і безпечний варіант. Якщо у Вас є один із перелічених нижче станів, відвідувати сеанси антицелюлітного масажу Вам наразі не рекомендується:

  • онкологічні захворювання;
  • вагітність і період грудного вигодовування;
  • захворювання серцево-судинної системи;
  • захворювання будь-яких внутрішніх органів;
  • тромбофлебіт;
  • гіпертонія;
  • варикозне розширення вен;
  • опіки, гематоми, синці на тілі;
  • гострі форми вірусних захворювань.

Також до протипоказань належать нещодавні ін’єкційні процедури в зонах впливу і період менструації в жінок. Якщо Ваш сеанс заплановано на цей період, передзвоніть нам, і ми перенесемо Ваш сеанс на інший час. Нещодавнє проходження озонотерапії або мезотерапії також належить до протипоказань. Антицелюлітний масаж не можна проводити в зоні хребта, живота у вагітних або під час менструації (якщо жінка все ж прийшла на сеанс), в області серця і нирок, а також на грудях, якщо є захворювання грудей або дихальних шляхів. Матерям, які годують груддю, пропрацювання зони грудей також не проводиться.

Антицелюлітний ефект масажу

Під час сеансу масажист працює руками всього 20% часу. Після того як тіло буде розігріте і підготовлене до процедури, масаж виконують банками або спеціальним апаратом із вакуумним роликом. Під час сеансу Ви можете відчувати розслаблення і сонливість. Перед початком роликового масажу фахівець рясно змащує шкіру маслом, щоб виключити пошкодження і травми. Проте трапляється так, що на тілі можуть залишатися сліди. Все залежить від індивідуальних особливостей Вашого організму.

У деяких людей залишиться легке почервоніння, яке зійде через кілька хвилин, а в інших можуть утворитися синці через тонку чутливу ​​шкіру і близьке розташування судинної сітки. У цьому немає нічого страшного. Оскільки ролер здійснює вплив не грубо, серйозних травм на тілі у Вас не буде. Больовий поріг у всіх різний, тому і болючість процедури всі відчувають по-різному. Люди з високим больовим порогом відзначають, що під час сеансу їм лоскотно і приємно. Ті, у кого низький больовий поріг, говорять, що при пропрацюванні деяких зон можуть з’являтися больові відчуття. Вони проходять відразу після пропрацювання потрібної зони. Після кожного сеансу Ви можете відчувати крепатуру в тілі. Оскільки під впливом розрідженого повітря глибоко пропрацьовуються м’які тканини, м’язи і шкірний покрив, це абсолютно нормально.

Зателефонуйте і замовте вакуумний масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber