Масаж обличчя

Узоры массажного салона Колибри
 • возврат эластичности вашей кожи
 • четко выраженный овал лица
 • устранение второго подбородка
 • уменьшение глубоких морщин
 • 60 минут блаженства 400 гривен
Узоры массажного салона Колибри
 • уменьшение глубины морщин
 • осветление пигментных пятен
 • улучшение цвета
 • устранение высыпаний на лице
 • 60 минут удовольствия 400 гривен
Узоры массажного салона Колибри
 • избавление от головных болей
 • улучшение питания корней волос
 • восстановление после инсульта
 • лечение депрессивных состояний
 • 40 минут умиротворения 250 гривен

Масаж обличчя в Києві

Масаж обличчя є гідною альтернативою пластичної хірургії та ін’єкційних методик омолодження. Для омолодження він застосовується протягом тисяч років і не здає своїх позицій навіть сьогодні. З його допомогою можна не тільки сповільнити процеси старіння, а й істотно змінити контури обличчя, якщо в цьому є необхідність. Професійний масаж обличчя повинен виконувати досвідчений масажист або косметолог. Ми застосовуємо різні техніки і тільки перевірені методики, використовуємо для посилення ефекту частотну терапію. Після цієї процедури шкіра буквально змінюється на краще.

Скульптурний масаж обличчя

Ця процедура є унікальною можливістю без втручання хірурга домогтися ліфтингу, а також істотного омолодження шкіри. Для цього ми використовуємо давньокитайські техніки. Процедура має назву “Магія молодості” і розкриває реальну суть того, як Ви будете виглядати після сеансу. Моделювальна техніка застосовується при перших видимих ​​вікових змінах, а не тільки проти зморшок. Її краще застосовувати починаючи з 35 років, коли зовнішні зміни стану м’язів і шкіри стають помітними. Секрет цієї техніки полягає в пропрацюванні м’язового каркаса. При цьому відбувається стимуляція глибоких шарів шкірного покриву, поліпшується метаболізм у клітинах, підвищується міцність волокон колагену, відповідальних за пружність шкіри.

Однак моделювальна техніка не зможе істотно вплинути на зовнішній вигляд, якщо у Вас є вікова атрофія жирової тканини. Її коригування можливе тільки за допомогою ін’єкційних процедур. Тому фахівці завжди рекомендують робити профілактичний масаж, починаючи з 27-30-річного віку. Тоді процес старіння й атрофія тканин надалі будуть Вам не страшні.

Ефект від скульптурного масажу обличчя:

 • повернення еластичності шкіри;
 • пружність шкірних покривів;
 • сяючий зовнішній вигляд;
 • зміна овалу;
 • поява тонусу м’язів;
 • усунення другого підборіддя;
 • дренаж;
 • розгладження зморшок і шкірних складок;
 • ліфтинг-ефект.

Цю процедуру також називають ліфтинг-масажем обличчя. Ефект спостерігається вже після першого разу. Оскільки мета техніки – це відтермінування хірургічного коригування вікових змін, а також корекція контурів, то застосовувати цей масаж необхідно регулярно, для того щоб ефект виявився саме таким, на який Ви і майстер розраховуєте. Ми рекомендуємо проводити процедуру “Магія Молодості” курсами по 10-12 процедур не рідше 2 разів на рік. Не потрібно розглядати процедуру як важку рутинну необхідність і витрачений час, дефіцит якого спостерігається завжди в усіх. Будь-який масаж – це перш за все розслаблююча процедура. Ми працюємо не тільки з Вашим обличчям, але і з Вашим тілом, а ще психоемоційним станом. Розслаблена, красива жінка – це магніт не тільки для сильної половини людства. Вона випромінює спокій, впевненість у собі, у навколишньому світі, притягує тільки позитивні події та емоції. Так вчать нас китайські мудреці, і таким ми бачимо результат на практиці. Ліфтинг-масаж обличчя в Києві доступний у нашому салоні в центрі міста. Тільки просимо Вас звернути увагу на те, що масаж обличчя при куперозі може бути протипоказаний.

Лімфодренажний масаж обличчя

Будь-яка масажна техніка має помітний лімфодренажний ефект. Але якщо саме проблема набряків на обличчі є тією причиною, через яку Ви звернулися до фахівця, то необхідно вибрати правильний вид процедури. У цьому випадку чарівною паличкою і порятунком стане техніка Гуаша. На відміну від класичного масажу Гуаша, такий метод не залишає жодних слідів і плям на шкірі, тому не варто його боятися. Основна мета цього масажу – лімфодренаж обличчя. Якщо в організмі є проблема, він сигналізує про це тим, що затримує рідину і лімфу в м’яких тканинах, тим самим утворюючи набряки, змінюючи колір шкірних покривів. Найпомітніше це виявляється набряками на обличчі та мішками під очима. Гуаша в цьому випадку не є лікувальною процедурою. Це просто лімфодренажний масаж обличчя від набряків. Він виводить токсини і зайву рідину з м’яких тканин. Ви можете познайомитися з предметами, які використовуються для досягнення ефекту. Це шкребок і ролер для масажу Гуаша обличчя.

Крім того, застосовуючи цю методику, додатково можна отримати:

 • істотне зменшення глибини зморшок;
 • освітлення пігментних плям;
 • покращення кольору;
 • усунення висипань на обличчі.

Лімфодренажний масаж обличчя в центрі Києва Ви можете зробити в нашому салоні в досвідчених масажистів і косметологів. Для більш тривалого ефекту рекомендуємо Вам кілька сеансів. За часом сеанс триває 60 хвилин, протягом яких Ви також зможете відпочити і відновити нервову систему. Для того щоб зрозуміти реальну причину, через яку виникає набряк, рекомендуємо Вам пройти експрес-діагностику організму або професійну частотно-резонансну діагностику всього організму в салоні, а також отримати консультацію нашого провідного спеціаліста – кандидата медичних наук, спортивного лікаря, лікаря-реабілітолога Калініної Марії Володимирівни.

Антивіковий масаж обличчя

Якщо Ваша мета – миттєвий омолоджувальний ефект і подальша профілактика передчасного старіння, то процедура за китайською методикою “36 рухів” – саме Ваш варіант. Це не просто масаж обличчя від зморшок – це повне перевтілення і сяйво шкіри як зовні, так і зсередини. Ця процедура займає 70 хвилин і рекомендується перед будь-якою відповідальною подією, коли Вам потрібно виглядати бадьорою, свіжою, підтягнутою і гарною. Цей косметичний масаж проходить у кілька етапів. Під час процедури Ви зможете розслабитися і відновитися, оскільки масажні рухи для обличчя будуть ніжними і заколисувальними. Вау-ефект гарантуємо! Надалі в якості підтримувальної терапії для обличчя рекомендуємо Вам скористатися “Ліфтинговим VIP доглядом”, який включає в себе не тільки масаж обличчя від зморшок, але і косметичні процедури, спрямовані на підтримку ефекту після нього.

Масаж голови в Києві

Незаслужено забутим є масаж голови. Існують різні техніки його проведення. Залежно від мети, якої хочуть домогтися, розрізняють:

 • розслабляючий масаж голови;
 • масаж голови від мігрені;
 • лікувальний масаж голови (після інсультів та інших неврологічних захворювань);
 • масаж голови для волосся (проти випадіння).

Масаж голови краще проводити в салоні. У такому випадку Ваше тіло і розум розслаблені, що дозволяє домогтися набагато кращого ефекту від процедури. Найчастіше ми згадуємо про цей масаж, коли болить голова або помічаємо активне випадіння волосся. А дарма! Масаж голови і шиї, наприклад, допомагає поліпшити циркуляцію крові, нормалізувати обмін речовин і зняти м’язові спазми, які можуть викликати болісні відчуття як у верхній частині тулуба і рук, так і в голові.

Масаж голови під час масажу обличчя стане відмінним рішенням для глибокого розслаблення Вашої психіки. Лікувальний масаж голови після інсульту дуже ефективний і дозволяє:

 • зменшити больові відчуття;
 • поліпшити самопочуття і настрій;
 • покращити кровообіг;
 • прискорити процес відновлення.

Масаж голови універсальний, оскільки за деякий час здатний відновити Вашу психоемоційну рівновагу і поліпшити загальне самопочуття. Особливо ми рекомендуємо масаж голови для чоловіків після важких переговорів і відповідальних зустрічей.

Ціни на масаж обличчя і голови

Вартість масажу обличчя в Києві в салоні “Колібрі” залежить від його виду і тривалості:

 • “Магія молодості” 60 хв – 400 грн
  Стимулює метаболізм та оновлення клітин шкірних тканин, підвищує міцність волокон колагену, розгладжує зморшки, підтягує контури обличчя та шиї, повертає шкірі еластичність і ніжність.
 • “36 рухів” 60 хв – 400 грн
  Відновлення пружності, гладкості та ніжності шкіри обличчя і шиї. Живлення і зволоження глибоких шарів шкіри.
 • Гуаша обличчя 60 хв – 400 грн
  Поліпшення мікроциркуляції шкіри, зволоження, виведення токсинів і продуктів обміну міжтканинного простору. Відбілювання шкіри, розгладження зморшок, усунення пігментних плям і вугрової висипки.
 • Масаж голови 40 хв – 300 грн
  Гармонізація роботи нервової системи. Нормалізація кровообігу шкірних покривів голови, посилення приливу поживних речовин і кисню.

Будь-який із варіантів принесе Вам не тільки лікувальний ефект, а й повне розслаблення.

Чому Вам варто відвідати масажний салон “Колібрі”?

У нас є три переконливих відповіді на це запитання. Перше і найважливіше – це той факт, що в нашій команді працюють тільки професіонали, які досконально знають усі техніки, які ми пропонуємо. У нас завжди лояльні ціни та знижки для постійних клієнтів – це другий, але не менш важливий факт. І останнє – салон “Колібрі” розташований у центрі Києва, до нас зручно добиратися, тож Ви обов’язково встигнете на сеанс.

Массаж лица в салоне Колибри
Массаж головы в салоне Колибри
Массаж лица в Киеве

Зателефонуйте і замовте масаж обличчя просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber