Масаж стегон і сідниць

Масаж стегон і сідниць – ефективний результат мануальної техніки

Це дуже ефективна мануальна техніка масажу проблемних зон, яка стрімко набирає популярність, особливо серед жінок. Вона заснована на глибокому пропрацюванні м’язів стегон, сідниць.

Антицелюлітний масаж – відмінний спосіб скорегувати фігуру в стегнах, сідницях, розгладити нерівності, прибрати недосконалості ніг і сідниць, не вдаючись до оперативного втручання. Вражаючий результат від проведених сеансів мануальної стимуляції м’язів стегон, сідниць Вас обов’язково порадує.

Ручний масаж стегон, сідниць так само, як антицелюлітний масажер, є дієвою процедурою в боротьбі з жировими відкладеннями і проявами целюліту. Антицелюлітний рефлекторний вплив покращує метаболічні процеси шкіри, насичує епідерміс молекулами кисню, сприяє поступовому зниженню ваги, процесу схуднення в проблемних місцях. Завдяки спеціальній техніці можна змоделювати силует, зміцнити м’язи, поліпшити стан шкіри, позбутися надлишків жирової тканини.

Масажна техніка сприяє регенерації, оновленню шкіри, підвищенню тургору, еластичності.

Переваги антицелюлітного масажу в салоні “Колібрі”

Сукупність прийомів механічного, рефлекторного впливу на сідничні м’язи, стегна нормалізує роботу залоз зовнішньої секреції, підвищує адаптивну, регенеративну здатність, бар’єрні функції шкіри.

Специфіка проведення процедури сприяє розширенню пор, посиленню регенерації, нормалізації клітинного метаболізму, спрямованого на боротьбу з целюлітом.

Переваги проведення антицелюлітної мануальної техніки на зоні стегон, сідниць, ніг у салоні “Колібрі” (Україна, Київ):

  • виводяться продукти розпаду обмінних процесів;
  • поліпшується кровопостачання проблемних зон, прискорюється лімфоток;
  • відновлюється тургор шкіри, її еластичність;
  • спостерігається виражений підтягувальний ефект;
  • пропрацювання підшкірно-жирової клітковини, фасції сідниці, широкої фасції стегна;
  • активується вироблення власного колагену, шкіра набуває здорового зовнішнього вигляду;
  • поліпшується мікрорельєф шкіри.

Антицелюлітний масаж створює вражаючий ефект пластики, ліфтингу внутрішньої сторони, зовнішньої поверхні стегна, сідниць без використання ін’єкцій, інвазивних підтяжок, оскільки глибоке пропрацювання ведеться на рівні м’язових волокон за допомогою мануальної стимуляції. Після процедур стають менш помітними структурні зміни в підшкірному шарі, скорочується глибина горбків на шкірі, тон вирівнюється.

Антицелюлітний масаж у центрі Києва

Антицелюлітна техніка масажу повертає пружність шкіри стегон, сідниць, зменшує прояви целюліту, сприяє поступовому схудненню. Професійні масажисти салону “Колібрі” (Київ) розроблять для Вас індивідуальну програму антицелюлітного масажу стегон, сідниць, з огляду на Ваші особливості, уподобання, вікову категорію. Ціна процедури вказана на сайті.

Записатися онлайн на ефективну процедуру можна вже зараз на сайті “Колібрі”, заповнивши форму зворотного зв’язку, або зателефонувавши за вказаними телефонами і дізнавшись, чи потрібно Вам робити антицелюлітний масаж. Також Ви можете отримати інформацію про ціну, особливості виконання процедури, можливі протипоказання.

У салоні китайського масажу “Колібрі” (Київ) створено комфортні умови для якісного та ефективного відпочинку, який подарує Вам приємні моменти фізичного і душевного задоволення.

Зателефонуйте і замовте масаж стегон просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber