Діагностика за методом Фолля

Частотная диагностика

Комп’ютерна діагностика організму за методом Фолля

Щоб розібратися, у чому полягає суть поняття “частотне обстеження за методом Фолля”, потрібно згадати основи фізики. Коливання – це процес зміни стану якоїсь системи, що повторюється в часі та відбувається навколо точки рівноваги. Наприклад, маятник або гойдалки. Коливання характеризуються частотою й амплітудою.

Резонанс – це ситуація, коли коливання, однакові за частотою й амплітудою, накладаються одне на одного, при цьому загальна амплітуда коливань збільшується. Наприклад, якщо в певний момент штовхати маятник із тією частотою, з якою він уже гойдається, то його амплітуда (висота, на яку він піднімається при розгойдуванні) буде збільшуватися.

Резонанс настає тільки там, де є коливання, незалежно від природи, яка їх створила. Вам мають бути відомі приклади, коли загін солдатів крокує по мосту і створює в ньому коливання. Коли міст входить у резонанс від чіткого стройового кроку, він починає сильно розгойдуватися і поступово ламається. Почасти саме з цим пов’язане обмеження швидкості руху по мостах.

Як працює частотно-резонансна діагностика?

Ми всі є джерелом електромагнітних коливань. Якщо направити на нас певні частоти, у деяких місцях вони почнуть резонувати з нашими власними частотами – це можна зафіксувати спеціальними приладами.

За цим принципом працює електроакупунктурна або акупунктурна експрес-діагностика стану здоров’я організму за методом Рейнхольда Фолля, на основі якої призначається подальше лікування. Серед населення цей метод відомий як біорезонансне тестування, комп’ютерне дослідження або частотна діагностика за методом Фолля.

Кожна клітина, група клітин або орган мають свої електромагнітні випромінювання, які можна виміряти. І при впливі тих чи інших коливань на наш організм частоти можуть або вступити в резонанс, сприяючи одужанню, або мати негативний вплив, викликаючи порушення функцій органів і систем.

Електрокардіограф є прикладом того, яким чином можна виміряти коливання різниці потенціалів, які виникають при порушенні серцевого м’яза.

Якщо клітина в організмі – молода і сильна, то вона випромінює високі й сильні вібрації. У здоровому організмі всі вібрації доволі високі. У тих місцях, де сила вібрацій падає, починаються проблеми, і організм або окремий орган хворіють. Те саме відбувається, якщо в клітинах або тканинах “поселяються” чужорідні вібрації: бактерії, віруси, організми. Якщо їх вібрації виявляються сильнішими, вони пригнічують навколишні вібрації і створюють собі комфортні для життя умови. Клітини господаря вже не можуть мати звичні для себе сильні частоти і вібрації. Це фіксує прилад.

Біорезонансний прилад під час діагностики за методом Фолля пропускає через Ваше тіло слабкий електромагнітний струм, і лікар проводить вимірювання опору на шкірі в біологічно активних точках на руці (тілі) при різній частоті струму. Резонанс, який буде відображений на екрані монітора, повідомить лікарю, з якими саме частотами стався резонанс і про що це говорить з точки зору здоров’я Вашого організму. Цей метод також дозволяє визначити локалізацію, де відбувається резонанс.

Частотно-резонансний прилад у нашому салоні працює за принципом електроакупунктурної діагностики, розробленої німецьким вченим Рейнхольдом Фоллем.

Частотна діагностика за методом Фолля

Тіло людини налічує 465 біологічно активних точок. Вони умовно пов’язані між собою 11 основними меридіанами. Ці точки використовуються в акупунктурі, а також при проведенні масажу Гуаша. Згідно з принципами Фолля, відбувається вимір опору постійному струму, низькому і високому, саме в цих біологічно активних точках. Це складна і трудомістка робота, що повністю залежить від компетенції лікаря, який проводить діагностику.

Сучасні прилади використовують не постійний, а змінний струм, що дозволяє вимірювати частоту з біологічно активної точки тільки один раз. Це істотно спрощує роботу лікарям і скорочує час діагностики. Сучасне обладнання дозволило оцифрувати безліч частот, які випромінюють різні живі організми, клітини, органи. База цих частот зберігається в комп’ютерах, які лікарі використовують під час діагностики.

Пацієнт має розуміти, що сама біорезонансна діагностика без “перекладача” небагато скаже йому про те, які проблеми є в організмі, і тим паче не підкаже, як від них позбавлятися. Важливу роль відіграє лікар, який і здійснює цей “переклад”. Від досвіду та компетентності лікаря залежить можливість знайти причинно-наслідкові зв’язки того чи іншого стану організму, а не просто озвучити показники приладу. Важливу роль має те, чи лікар є практиком, чи лікує він наразі хворих. Після біорезонансної діагностики важливо розуміти, яким чином позбавлятися від існуючих проблем. Діагностика є комплексною, і найчастіше збої виявляються не в одному органі або системі. Довіряйте своє здоров’я тільки лікарям-практикам, які мають медичну освіту і великий стаж роботи. У нашому салоні частотну діагностику проводить кандидат медичних наук, реабілітолог, лікар спортивної медицини Калініна Марія Володимирівна. Її багаторічний досвід і сотні вдячних пацієнтів – доказ високого професіоналізму.

Які можуть бути підводні камені?

На жаль, дедалі частіше можна зустріти негативні відгуки про частотно-резонансну діагностику. Причиною цього є недобросовісні люди, які використовують апарат як засіб, що допомагає продати ті чи інші препарати або БАДи довірливим клієнтам під виглядом ефективних засобів для лікування хвороб. Через це в людей складається враження, що біорезонансна діагностика – це чергова містифікація або обман.

Якщо читати відгуки про частотно-резонансну діагностику, то можна зрозуміти: клієнти скаржаться здебільшого на те, що “не змогли знайти проблему” або “не допомогло”. Це не проблема приладу, а проблема того “перекладача”, який перебуває між Вами і приладом. Або це проблема того непотрібного препарату, який за допомогою біорезонансного приладу був просто нав’язаний. Але ніяк не самого приладу або методу, який використовується для діагностики організму.

Ціна на частотну діагностику за методом Фолля в Києві

Скористатися якісною послугою Ви можете в масажному салоні “Колібрі” в місті Київ. Крім зручного розташування і професійного персоналу, у нас найвигідніші ціни на послуги:

  • комп’ютерна діагностика організму за методом Фолля – ціна в Києві 1200 грн;
  • частотна терапія – від 300 грн.

Погодьтеся, це абсолютно невелика ціна для того, щоб поліпшити своє самопочуття, ставши більш здоровою і щасливою людиною.

процедура частотной терапии
Частотная диагностика в Киеве
chastotnaya-diagnostika-3

Зателефонуйте і запишіться на частотну діагностику просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber