Кінезотерапія – реабілітаційний масаж

Реабилитационный массаж

Для чого потрібен реабілітаційний масаж?

Реабілітаційний масаж – унікальний метод, який здійснює не тільки місцеву, а й загальнооздоровчу дію. Процедура впливає на нервово-рефлекторну регуляцію – позитивно діє на центральну і периферичну нервову систему, дихальну функцію, роботу шлунково-кишкового тракту, а також підсилює кровообіг і лімфоток. Реабілітаційний масаж сприяє швидкій регенерації тканин за рахунок посиленого кровопостачання травмованої ділянки. Саме тому після переломів важливе раннє застосування практики.

За допомогою маніпуляцій фахівця створюються оптимальні умови для регенерації пошкоджених тканин – прискорений кровообіг і підвищена температура забезпечують швидке розсмоктування запальних інфільтратів і виведення патогенних продуктів метаболізму. Лікувальний масаж показаний після інсульту, при травмі гомілки, після перелому хребта, операцій на колінних суглобах. Крім позитивного впливу на фізичний стан хворого, а також прискорення процесу посттравматичного відновлення, масаж здійснює позитивний вплив психоемоційний стан людини, допомагає зняти внутрішні блоки.

Що таке кінезотерапія?

Кінезотерапія також є ефективним методом реабілітації. Ця терапія заснована на рухах, під час яких м’язи і суглоби пропрацьовуються, поліпшується їх рухливість, еластичність тканин і сухожиль. Є два види кінезотерапії, яку також називають ЛФК, що відрізняються мірою участі пацієнта:

  • активна – хворий активно й усвідомлено бере участь;
  • пасивна – усі рухи виконуються терапевтом.

У процесі кінезотерапії використовуються різні види рухів: активно-пасивні, довільно-мимовільні, синергічні, асистовані. Ця реабілітаційна методика підходить для будь-яких вікових груп і не має обмежень за статтю. 

Кінезотерапія покликана виконувати два важливих завдання: відновлювати/компенсувати порушену рухову функцію, а також адаптувати хворого до виконання повсякденних побутових, професійних завдань. Фізичні вправи та інші види впливу підбираються фахівцем індивідуально для кожного клієнта відповідно до особливостей захворювання. Часто мануальна терапія, масаж і фізичні вправи застосовуються в комплексі для досягнення найкращих результатів.

Комплексний вплив для швидкого відновлення

Реабілітаційний масаж і кінезотерапія забезпечують хворому необхідне навантаження на пошкоджені ділянки, у результаті чого поліпшується кровообіг і лімфоток – відновлюється обмін речовин, проходить запалення, спадає набряклість. Під час процедури можуть використовуватися методи впливу у вигляді:

  • музики;
  • психотерапії.

Якщо у Вас травмований колінний суглоб, хребець, Ви перенесли операції або важкі травми, то Вам необхідний лікувально-реабілітаційний масаж у комплексі з ЛФК. Процедури допоможуть швидко забути про переломи, позбутися наслідків травм і повернутися до активного життя. Якісний і ефективний реабілітаційний масаж, кінезотерапію проводять фахівці салону “Колібрі” (Київ – Правий берег).

Зателефонуйте і замовте реабілітаційний масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber