Спортивний масаж ніг – масаж ніг після тренування

Спортивный массаж Киев

Користь спортивного масажу ніг

Спортивний масаж ніг – процедура, без якої не обходиться жоден професійний легкоатлет. Вона буквально розширює межі можливостей спортсмена, дозволяючи інтенсивніше тренуватися і досягати максимальних висот. А масаж м’язів ніг після тренування допомагає відновлюватися якісно і швидко, щоб уже наступного дня повернутися до активних занять. Прискорення кровообігу і відтоку лімфи, яке спостерігається під час масажу, має неоціненну користь для якісного відновлення між тренуваннями.

Спортивний масаж ніг знімає м’язові спазми, викликані перетренованістю. Масажування зон, на які припадає найбільше навантаження, позбавляє від застою в м’язах молочної кислоти, відповідальної за появу крепатури після великих фізичних навантажень.

Масажування гомілок, стегон, стоп застосовується для профілактики розтягнень, вивихів і переломів. Якщо ж травма все-таки трапилася, масаж зменшить больовий синдром і допоможе відновитися якнайшвидше.

Нарешті, спортивний масаж благотворно впливає на спортсмена не тільки фізично, а й емоційно. Після плідного тренування в поті чола нічого не може бути приємніше, ніж спритні руки майстра, які розслаблюють втомлені м’язи.

Види спортивного масажу

Усі види масажу так чи інакше спрямовані на досягнення декількох цілей:

  • поліпшення кровотоку в м’язах;
  • зниження больових відчуттів після тренування;
  • прискорення регенерації клітин.

Безпосередньо перед змаганням або тренуванням спортсмена чекає попередній масаж. Він розігріває м’язи, покращує реакцію спортсмена, нормалізує його психоемоційний фон і психологічно готує до події, позбавляючи від надмірного стресу і тривоги.

Тренувальний масаж проводять після того, як спортсмен завершив тренування і вже повернувся до нормального стану, відновивши дихання і пульс. Він необхідний для того, щоб м’язи перебували в тонусі, а суглоби були достатньо рухливі. Це готує тіло спортсмена до подальших навантажень і запобігає болю від перетренованості.

Відновлювальний масаж ніг – це коротка процедура, яка триває близько 5-10 хвилин. Вона проводиться тоді, коли спортсмен уже повністю розслаблений – зазвичай після теплого душу або ванни, і спрямована на максимальне відновлення м’язів.

Основні прийоми

Кожна процедура складається з декількох прийомів. Після довгого та інтенсивного тренування організму потрібен більш інтенсивний масаж, тоді як після короткої пробіжки буде достатньо і легкого короткочасного масажування гомілок.

Зазвичай сеанс починається з погладжувань, ними ж він і закінчується. Майстер робить легкі плавні рухи, мета яких – розслабити тіло, злегка розім’яти шкіру і підготувати спортсмена до основної частини процедури.

Після погладжувань починається розминання ніг. Воно буває поздовжнім або поперечним щодо розташування м’язів. Майстер виконує розминання подушечками пальців, фалангами або долонями. Це покращує кровообіг у м’язах ніг і підвищує м’язовий тонус.

Вижимання – прийом, схожий на погладжування, але більш інтенсивний. Він впливає не тільки на шкіру, але і на верхні шари м’язів, дозволяючи ефективно їх розігріти.

Розтирання, у свою чергу, схоже на вижимання, але більш швидке і посилене. Цей прийом позбавляє від м’язових спазмів.

Вібрація – це коливальні рухи подушечками пальців, основою долонь або кулаками. Прийом покращує лімфоток і кровообіг, знімає м’язову напругу і зменшує біль після тренування.

У салоні “Колібрі” працюють досвідчені майстри, які володіють як класичними, так і східними техніками масажу.

Зателефонуйте і замовте спортивний масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber