Тайські масажі

Тайский массаж на матах

Пошук гармонії між ментальним і фізичним станом

Тайські масажі сьогодні дуже популярні на території України. І це не дивно, адже тайці стали творцями багатьох ефективних технік для профілактики, лікування різних захворювань, розслаблення тіла. Традиційний тайський масаж є цілою системою оздоровлення тіла і духу, в основі якої – напрацювання східної медицини, буддійська практика і йога. Ця практика відновлює енергетичний баланс, завдяки чому нервова система заспокоюється, настрій і загальне самопочуття поліпшуються, зміцнюється імунна система, нормалізується артеріальний тиск. Оскільки під час маніпуляцій активно працює все тіло, м’язи і суглоби стають більш еластичними, рухливими, а постава відновлюється.

Ця процедура особливо показана людям, які ведуть сидячий спосіб життя, адже через нестачу руху в організмі запускаються застійні процеси – тайський масаж допоможе відновити кровообіг, надасть лімфодренажний ефект. Цю практику також називають пасивною йогою – вона активно використовується як профілактика, лікування і реабілітація. У процесі масажу задіюється безліч технік, тому процедура має комплексний вплив. Спеціаліст розтягує м’язи і сухожилля, піднімає частини тіла, струшує кінцівки, обертає суглоби, що дозволяє клієнту відчути повну єдність із власним тілом.

Техніки та їх інтенсивність підбираються індивідуально залежно від ступеня фізичної підготовки, загального стану та особливостей організму, віку, кількості раніше пройдених процедур тощо. Крім того, для досягнення кращого ефекту в кабінеті створюється особлива обстановка – музика, світло сприяють повному розслабленню і повній гармонії між ментальним і фізичним станом. Масаж виконується не на кушетці, як традиційний, а на спеціальному маті, при цьому клієнт надягає особливу форму, виготовлену з дихаючого, приємного до тіла матеріалу. Під час масажу пропрацьовуються всі біологічно активні точки – від маківки до кінчиків пальців.

Чи необхідний тайський масаж саме Вам?

Основними показаннями до тайського масажу є різні порушення опорно-рухової системи, больові синдроми, спазми, викликані гіподинамією. Процедура буде корисна людям з остеохондрозом, хронічним головним болем, порушеннями постави, підвищеним м’язовим тонусом, а також при сильних спортивних навантаженнях, стресах, пригніченому моральному стані, з метою реабілітації після травм та для корекції фігури. Тайський масаж також має низку протипоказань, серед яких:

 • вагітність;
 • варикоз;
 • тромбоз;
 • післяопераційний період;
 • хронічні хвороби в період загострення;
 • інфекційні захворювання;
 • наявність новоутворень тощо.

Щоб отримати тільки користь від масажу, при наявності будь-яких захворювань, патологічних станів варто проконсультуватися з лікарем про доцільність процедури.

Ефективність тайського масажу на матах

Для того щоб отримати відчутний результат, достатньо лише кількох процедур. Тайський масаж має масу позитивних ефектів, серед яких:

 • відновлення, зміцнення м’язів;
 • зниження больового синдрому в суглобах;
 • підвищення пружності шкіри, вирівнювання її відтінку;
 • поліпшення кровообігу, лімфотоку;
 • зменшення целюліту;
 • розслаблення, усунення хронічної втоми;
 • виведення шлаків, токсинів з тканин.

Записатися на традиційний тайський масаж усього тіла в салоні “Колібрі” (Київ) можна онлайн або за телефоном, що вказаний на офіційному сайті. Ви також можете уточнити ціни на цю та інші процедури для спини, ніг, обличчя й інших зон. Ціна, сплачена за процедуру, стане найкращим вкладенням у поліпшення самопочуття, настрою і загального стану здоров’я.

Зателефонуйте і замовте тайський масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber