Масаж після травми хребта, коліна, гомілки

Массаж после травм

Як швидко відновитися після травми або складної операції?

Часто після травм залишаються не тільки шрами і рубці, але й дискомфорт, біль, порушення рухових функцій. Подібні симптоми негативно відображаються на якості життя, настрої, самопочутті, вносять певні обмеження в повсякденне життя. Саме тому, щоб швидко і якісно відновитися після серйозних травм і оперативних втручань, фахівці рекомендують пройти курс реабілітаційного масажу. Реабілітаційний відновлювальний масаж необхідний після травм хребта, плеча або плечового суглоба, коліна, ноги, гомілки, верхніх кінцівок. Він практично не має протипоказань. Головним протипоказанням є загострення хронічних захворювань, а також наявність інфекційних хвороб. При цьому варто проконсультуватися з лікарем, коли саме можна почати курс масажу після травми колінного суглоба або будь-якої іншої.

Які проблеми допоможе вирішити відновлювальний масаж?

Відновлювальний масаж вирішує низку проблем, серед яких:

  • застійні процеси в тканинах;
  • зниження місцевого імунітету і м’язового тонусу.

Крім того, маніпуляції здійснюють благотворний вплив відразу на весь організм за рахунок поліпшення кровообігу і лімфодренажного ефекту, швидко спадає набряклість, зупиняються запальні процеси, поліпшується обмін речовин. Тканини і кістки регенеруються в рази швидше, при цьому м’язам повертається тонус, суглобам – еластичність, а кісткам – міцність. Після процедур знижується больовий синдром, що позитивно позначається на психологічному, емоційному стані людини.

Користь реабілітаційного масажу, яку неможливо переоцінити

Користь від процедур неможливо переоцінити, вона спостерігається в безлічі аспектів, а саме:

  • безпосередній вплив на тканини провокує їх скорочення, у результаті чого на судини здійснюється тиск, що забезпечує кровопостачання травмованої ділянки;
  • знижується чутливість периферичних нервів, завдяки чому зменшуються больові відчуття;
  • більшість травм обмежують рух, що може призвести до атрофії м’язів – масаж перешкоджає процесу руйнування, підтримуючи кровообіг, лімфодренаж у нерухомих зонах.

Завдяки професійним маніпуляціям оновлюється кісткова мозоль, набряки і крововиливи швидко зникають, а м’язи зміцнюються і приходять у тонус. З метою досягнення максимального ефекту фахівці “Колібрі” індивідуально підбирають техніки маніпуляцій для кожного клієнта, комплексно впливають на проблемні ділянки, завдяки чому процес одужання істотно прискорюється. Вибір техніки залежить від конфігурації тканин, специфіки травми, стану здоров’я клієнта в цей момент. Якісному масажу під силу відновити верхні, нижні кінцівки, хребці й інші зони після травми та оперативних втручань.

Зателефонуйте і замовте масаж просто зараз!

Вони передали нам усі свої знання про лікувальні китайські масажі.

Відгуки наших постійних клієнтів:

Дуже рекомендую салон! Моя спина завжди потребувала допомоги і вона бачила немало масажистів, але я дуже рада, що нарешті змогла знайти свого майстра і свій салон! Займатесь собою і будьте здорові!
Marina Dudko
Дуже сподобався масаж Гуаша. Одразу відчувається, що потрапила до справжніх професіоналів. Вже після декількох сеансів масажу відчула значну легкість в спині. Дякую))))
Елена Латыпова
Гуаша супер, не думал, что такое бывает!
Liko Podiy

У нашому салоні надаються такі послуги масажу:

Замовити Online

Зателефонуйте нам:

+38 (050) 384-21-16 +38 (097) 857-19-34 +38 (093) 049-28-91

Напишіть нам:

Viber